ubuntu-docviewer-app - en to sl translation catalogue (77 entries)

en: documents;viewer;pdf;reader;
sl: dokumenti;pregledovalnik;pdf;bralnik;

en: Some of the provided arguments are not valid.
sl: Nekaj navedenih argumentov ni veljavnih

en: Run fullscreen
sl: Pokaži celozaslonsko

en: Details
sl: Podrobnosti

en: File
sl: Datoteka

en: Location
sl: Položaj

en: Size
sl: Velikost

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Last modified
sl: Nazadnje spremenjeno

en: MIME type
sl: Vrsta MIME

en: Error
sl: Napaka

en: Close
sl: Zapri

en: Multiple documents imported
sl: Več dokumentov je uvoženih

en: Choose which one to open:
sl: Izberite, katerega boste odprli:

en: File not supported | Files not supported
sl[0]: Datotek ni podprtih
sl[1]: Datoteka ni podprta
sl[2]: Datoteki nista podprti
sl[3]: Datoteke niso podprte

en: Following document has not been imported: | Following documents have not been imported:
sl[0]: Sledečih dokumentov ni bilo uvoženih:
sl[1]: Sledeči dokument ni bil uvožen:
sl[2]: Sledeča dokumenta nisa bila uvožena:
sl[3]: Sledeči dokumenti niso bili uvoženi:

en: Pick
sl: Izberi

en: Unknown file type
sl: Neznana vrsta datoteke

en: This file is not supported.
    Do you want to open it as a plain text?
sl: Datoteka ni podprta.
    Ali jo želite odpreti kot golo besedilo?

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

note: TRANSLATORS: %1 is the size of a file, expressed in byte
en: %1 byte
sl: %1 bajt

en: Delete file
sl: Izbriši datoteko

en: Delete %1 file | Delete %1 files
sl[0]: Izbriši %1 datotek
sl[1]: Izbriši %1 datoteko
sl[2]: Izbriši %1 datoteki
sl[3]: Izbriši %1 datoteke

en: Are you sure you want to permanently delete this file? | Are you sure you want to permanently delete these files?
sl[0]: Ali ste prepričani, da želite trajno izbrisati datotek?
sl[1]: Ali ste prepričani, da želite trajno izbrisati to datoteko?
sl[2]: Ali ste prepričani, da želite trajno izbrisati ti datoteki?
sl[3]: Ali ste prepričani, da želite trajno izbrisati te datoteke?

en: Delete
sl: Izbriši

en: Share
sl: Deli

en: No documents found
sl: Ni najdenih dokumentov

en: Connect your device to any computer and simply drag files to the Documents folder or insert removable media containing documents.
sl: Priključite napravo na katerikoli računalnik in enostavno potegnite datoteke v mapo Dokumenti ali pa vstavite odstranljivi nosilec podatkov z dokumenti.

note: TRANSLATORS: %1 refers to a time formatted as Locale.ShortFormat (e.g. hh:mm). It depends on system settings. http://qt-project.org/doc/qt-4.8/qlocale.html#FormatType-enum
en: Today, %1
sl: Danes, %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to a time formatted as Locale.ShortFormat (e.g. hh:mm). It depends on system settings. http://qt-project.org/doc/qt-4.8/qlocale.html#FormatType-enum
en: Yesterday, %1
sl: Včeraj, %1

note: TRANSLATORS: this is a datetime formatting string, see http://qt-project.org/doc/qt-5/qml-qtqml-date.html#details for valid expressions.
en: yyyy/MM/dd hh:mm
sl: dd.MM.yyyy hh:mm

en: Documents
sl: Dokumenti

en: search in documents...
sl: išči v dokumentih ...

en: Select None
sl: Odznači vse

en: Select All
sl: Izberi vse

en: No matching document found
sl: Ni ujemajočega dokumenta

en: Please ensure that your query is not misspelled and/or try a different query.
sl: Prepričajte se, da vaša poizvedba ni napačno črkovana in/ali poskusite drugo poizvedbo.

en: Today
sl: Danes

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: Earlier this week
sl: V začetku tega tedna

en: Earlier this month
sl: V začetku tega meseca

en: Share to
sl: Deli z

en: Sorting settings
sl: Nastavitve razvrščanja

en: Sort by date (Latest first)
sl: Razvrsti po datumu (najnovejši so prvi)

en: Sort by name (A-Z)
sl: Razvrsti po imenu (A-Z)

en: Sort by size (Smaller first)
sl: Razvrsti po velikosti (najmanjši so prvi)

en: Reverse order
sl: Preobrni red

en: Loading...
sl: Nalaganje …

en: LibreOffice text document
sl: Besedilo LibreOffice

en: LibreOffice spread sheet
sl: Preglednica LibreOffice

en: LibreOffice presentation
sl: Predstavitev LibreOffice

en: LibreOffice Draw document
sl: Risba LibreOffice

en: Unknown LibreOffice document
sl: Dokument LibreOffice

en: Disable night mode
sl: Onemogoči nočni način

en: Enable night mode
sl: Omogoči nočni način

en: Go to position
sl: Pojdi na mesto

en: Choose a position between 1% and 100%
sl: Izberite mesto med 1 in 100 %

en: GO!
sl: POJDI!

en: LibreOffice binaries not found.
sl: Programov LibreOffice ni bilo moč najti.

en: Error while loading LibreOffice.
sl: Napaka med nalaganjem LibreOffice.

en: Document not loaded.
    The requested document may be corrupt or protected by a password.
sl: Dokument se ni naložil.
    Zahtevani dokument je morda okvarjen ali zaščiten z geslom.

en: This sheet has no content.
sl: Ta list je prazen.

note: TRANSLATORS: 'LibreOfficeKit' is the name of the library used by Document Viewer for rendering LibreOffice/MS-Office documents. Ref. https://docs.libreoffice.org/libreofficekit.html
en: Powered by LibreOfficeKit
sl: Poganja LibreofficeKit

note: TRANSLATORS: Please don't add any space between "Sheet" and "%1". This is the default name for a sheet in LibreOffice.
en: Sheet%1
sl: List%1

en: Fit width
sl: Prilagodi širini

en: Fit height
sl: Prilagodi višini

en: Automatic
sl: Samodejno

en: File does not exist.
sl: Datoteka ne obstaja.

note: TRANSLATORS: "Contents" refers to the "Table of Contents" of a PDF document.
en: Contents
sl: Vsebina

note: TRANSLATORS: the first argument (%1) refers to the page currently shown on the screen, while the second one (%2) refers to the total pages count.
en: Page %1 of %2
sl: Stran %1 od %2

en: Search
sl: Poišči

en: Go to page...
sl: Pojdi na stran ...

en: Presentation
sl: Predstavitev

en: Go to page
sl: Pojdi na stran

en: Choose a page between 1 and %1
sl: Izberite stran med 1 in %1

note: TRANSLATORS: This string is used for renaming a copied file, when a file with the same name already exists in user's Documents folder. e.g. "Manual_Aquaris_E4.5_ubuntu_EN.pdf" will become "Manual_Aquaris_E4.5_ubuntu_EN (copy 2).pdf" where "2" is given by the argument "%1"
en: copy %1
sl: kopija %1
