ubuntu-docviewer-app - en to lo translation catalogue (23 entries)

en: documents;viewer;pdf;reader;
lo: ເກະສານ;ຕົວເບີ່ງ;ພີດີເເຟບ;ຕົວອ່ານ;

en: Details
lo: ລາຍລະອຽດ

en: Location
lo: ສະຖານທີ່

en: Size
lo: ຂະຫນາດ

en: Created
lo: ສ້າງ

en: Last modified
lo: ດັດເເກ້ຄັ້ງສຸດທ້າຍ

en: MIME type
lo: ປະເພດ MIME

en: Error
lo: ຜິດພາດ

en: Close
lo: ປິດ

en: Pick
lo: ເລີອກ

en: Unknown file type
lo: ບໍ່ຮູ້ປະເພດຟາຍ

en: Yes
lo: ແມ່ນ

en: Delete file
lo: ລຶບຟາຍ

en: Today
lo: ມື້ນີ້

en: Yesterday
lo: ມື້ວານນີ້

en: Earlier this week
lo: ຕົ້ນອາທິດນີ້

en: Earlier this month
lo: ຕົ້ນເດືອນນີ້

en: Loading...
lo: ກໍາລັງໂຫຼດ....

en: GO!
lo: ໄປ!

note: TRANSLATORS: "Contents" refers to the "Table of Contents" of a PDF document.
en: Contents
lo: ເນື້ອຫາ

note: TRANSLATORS: the first argument (%1) refers to the page currently shown on the screen, while the second one (%2) refers to the total pages count.
en: Page %1 of %2
lo: ໜ້າ %1 ຂອງ %2

en: Go to page
lo: ໄປຫາໜ້າ

en: Choose a page between 1 and %1
lo: ເລີອກໜ້າລະວ່າງ 1 ເເລະ %1
