ubuntu-docviewer-app - en to pl translation catalogue (100 entries)

en: Document Viewer
pl: Przeglądarka dokumentów

en: documents;viewer;pdf;reader;
pl: dokumenty;przeglądarka;pdf;czytnik;

en: Some of the provided arguments are not valid.
pl: Niektóre z podanych argumentów są niepoprawne.

en: Open lomiri-docviewer-app displaying the selected file
pl: Otwórz plik w aplikacji lomiri-docviewer-app

en: Run fullscreen
pl: Tryb pełnoekranowy

en: Open lomiri-docviewer-app in pick mode. Used for tests only.
pl: Otwórz lomiri-docviewer-app w trybie wybierania. Używane tylko do testów.

en: Show documents from the given folder, instead of ~/Documents.
    The path must exist prior to running lomiri-docviewer-app
pl: Pokaż pliki z innego katalogu niż ~/Dokumenty
    Lokalizacja pliku musi istnieć przed uruchomieniem lomiri-docviewer-app

en: Details
pl: Szczegóły

en: File
pl: Plik

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Size
pl: Rozmiar

en: Created
pl: Utworzono

en: Last modified
pl: Czas modyfikacji

en: MIME type
pl: Typ MIME

en: Error
pl: Błąd

en: Close
pl: Zamknij

en: Multiple documents imported
pl: Zaimportowano wiele dokumentów

en: Choose which one to open:
pl: Wybierz, który chcesz otworzyć:

en: File not supported | Files not supported
pl[0]: Plik nieobsługiwany
pl[1]: Pliki nieobsługiwane
pl[2]: Pliki nieobsługiwanych

en: Following document has not been imported: | Following documents have not been imported:
pl[0]: Nie zaimportowano następującego dokumentu:
pl[1]: Nie zaimportowano następujących dokumentów:
pl[2]: Nie zaimportowano następujących dokumentów:

en: Pick
pl: Wybierz

en: Unknown file type
pl: Nieznany rodzaj pliku

en: This file is not supported.
    Do you want to open it as a plain text?
pl: Ten typ pliku nie jest obsługiwany.
    Czy otworzyć go w edytorze tekstu?

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

note: TRANSLATORS: %1 is the size of a file, expressed in byte
en: %1 byte
pl: %1 B

en: Delete file
pl: Usuń plik

en: Delete %1 file | Delete %1 files
pl[0]: Usuń %1 plik
pl[1]: Usuń %1 pliki
pl[2]: Usuń %1 plików

en: Are you sure you want to permanently delete this file? | Are you sure you want to permanently delete these files?
pl[0]: Jesteś pewien, że chcesz trwale usunąć ten plik?
pl[1]: Jesteś pewien, że chcesz trwale usunąć te pliki?
pl[2]: Jesteś pewien, że chcesz trwale usunąć te pliki?

en: Delete
pl: Usuń

en: Share
pl: Udostępnij

en: No documents found
pl: Nie znaleziono żadnych dokumentów

en: Connect your device to any computer and simply drag files to the Documents folder or insert removable media containing documents.
pl: Podłącz urządzenie do komputera i przenieś pliki do katalogu Dokumenty lub wsuń kartę pamięci z dokumentami.

en: SD card
pl: Karta SD

note: TRANSLATORS: %1 refers to a time formatted as Locale.ShortFormat (e.g. hh:mm). It depends on system settings. http://qt-project.org/doc/qt-4.8/qlocale.html#FormatType-enum
en: Today, %1
pl: Dziś, %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to a time formatted as Locale.ShortFormat (e.g. hh:mm). It depends on system settings. http://qt-project.org/doc/qt-4.8/qlocale.html#FormatType-enum
en: Yesterday, %1
pl: Wczoraj, %1

note: TRANSLATORS: this is a datetime formatting string, see http://qt-project.org/doc/qt-5/qml-qtqml-date.html#details for valid expressions.
en: yyyy/MM/dd hh:mm
pl: dd/MM/yyyy hh:mm

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Search…
pl: Szukaj…

en: Sorting settings…
pl: Ustawienia sortowania…

en: search in documents...
pl: szukaj w dokumentach...

en: Select None
pl: Odznacz wszystko

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: No matching document found
pl: Nie znaleziono pasującego dokumentu

en: Please ensure that your query is not misspelled and/or try a different query.
pl: Upewnij się że nie popełniłeś błędu w zapytaniu lub spróbuj innego zapytania.

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Earlier this week
pl: Na początku tego tygodnia

en: Earlier this month
pl: Na początku tego miesiąca

en: Even earlier…
pl: Jeszcze wcześniej…

en: Share to
pl: Udostępnij dla

en: Sorting settings
pl: Ustawienia sortowania

en: Sort by date (Latest first)
pl: Sortuj wg daty (najpierw najnowsze)

en: Sort by name (A-Z)
pl: Sortuj wg nazwy (A-Z)

en: Sort by size (Smaller first)
pl: Sortuj wg rozmiaru (najpierw najmniejsze)

en: Reverse order
pl: Odwrotna kolejność

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: LibreOffice text document
pl: Dokument tekstowy LibreOffice

en: LibreOffice spread sheet
pl: Arkusz kalkulacyjny LibreOffice

en: LibreOffice presentation
pl: Prezentacja LibreOffice

en: LibreOffice Draw document
pl: Dokument LibreOffice Draw

en: Unknown LibreOffice document
pl: Nieznany dokument LibreOffice

en: Unknown document type
pl: Nieznany typ dokumentu

en: Go to position…
pl: Przejdź do pozycji…

en: Disable night mode
pl: Wyłącz tryb nocny

en: Enable night mode
pl: Włącz tryb nocny

en: Go to position
pl: Przejdź do pozycji

en: Choose a position between 1% and 100%
pl: Wybierz pozycję międy 1% a 100%

en: GO!
pl: IDŹ!

en: LibreOffice binaries not found.
pl: Nie odnaleziono plików binarnych LibreOffice.

en: Error while loading LibreOffice.
pl: Bład ładowania LibreOffice.

en: Document not loaded.
    The requested document may be corrupt or protected by a password.
pl: Nie załadowano dokumentu.
    Otwierany plik może być uszkodzony lub zabezpieczony hasłem.

en: This sheet has no content.
pl: Ten arkusz jest pusty.

note: TRANSLATORS: 'LibreOfficeKit' is the name of the library used by Document Viewer for rendering LibreOffice/MS-Office documents. Ref. https://docs.libreoffice.org/libreofficekit.html
en: Powered by LibreOfficeKit
pl: W oparciu o LibreOfficeKit

note: TRANSLATORS: Please don't add any space between "Sheet" and "%1". This is the default name for a sheet in LibreOffice.
en: Sheet%1
pl: Arkusz%1

en: Fit width
pl: Dopasuj szerokość

en: Fit height
pl: Dopasuj do wysokości

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: File does not exist.
pl: Plik nie istnieje.

en: Document is locked
pl: Dokument jest zablokowany

en: Please insert a password in order to unlock this document
pl: Wprowadź hasło, aby odblokować ten dokument

en: Entered password is not valid
pl: Wprowadzone hasło jest nieprawidłowe

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Open link externally: %1
pl: Otwórz link na zewnątrz: %1

en: Go to page %1
pl: Przejdź do strony %1

en: Open link externally
pl: Otwórz link na zewnątrz

en: Are you sure?
pl: Czy na pewno?

en: Open
pl: Otwórz

en: Go to destination
pl: Przejdź do miejsca docelowego

note: TRANSLATORS: "Contents" refers to the "Table of Contents" of a PDF document.
en: Contents
pl: Spis treści

note: TRANSLATORS: the first argument (%1) refers to the page currently shown on the screen, while the second one (%2) refers to the total pages count.
en: Page %1 of %2
pl: Strona %1 z %2

en: Search
pl: Szukaj

en: Go to page...
pl: Idź do strony...

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Rotate 90° right
pl: Obrót o 90° w prawo

en: Rotate 90° left
pl: Obrót o 90° w lewo

en: Go to page
pl: Przejdź do strony

en: Choose a page between 1 and %1
pl: Wybór strony pomiędzy 1 a %1

en: Fit page
pl: Dopasuj stronę

note: TRANSLATORS: This string is used for renaming a copied file, when a file with the same name already exists in user's Documents folder. e.g. "Manual_Aquaris_E4.5_ubuntu_EN.pdf" will become "Manual_Aquaris_E4.5_ubuntu_EN (copy 2).pdf" where "2" is given by the argument "%1"
en: copy %1
pl: kopia %1
