lomiri-download-manager - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Network error
cs: Chyba sítě

en: Invalid hash algorithm: '%1'
cs: Nesprávný algoritmus pro hašování: '%1'

en: Invalid URL: '%1'
cs: Nesprávná URL: '%1'

en: Downloads that are set to be deflated cannot have a hash: '%1'
cs: Stažené soubory, které jsou deflated, nemohou mít hash: '%1'

en: File already exists at: '%2'
cs: Soubory již v '%2' existují

en: Duplicated local path passed:
cs: Předána zdvojená místní cesta:

en: Path is not absolute: '%1'
cs: Cesta '%1' není absolutní

en: Path does not exist: '%1'
cs: Cesta '%1' neexistuje

en: Destination file path is not writable: '%2'
cs: Nelze zapisovat do cílového umístění '%2'
