lomiri-download-manager - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Network error
eo: Reta eraro

en: Invalid hash algorithm: '%1'
eo: Nevalida haketaĵa algoritmo: «%1»

en: Invalid URL: '%1'
eo: Nevalida adreso: «%1»

en: File already exists at: '%2'
eo: Dosiero jam ekzistas ĉe «%2»

en: Path is not absolute: '%1'
eo: Dosierindiko ne estas absoluta: «%1»

en: Path does not exist: '%1'
eo: Dosierindiko ne ekzistas: «%1»

en: Destination file path is not writable: '%2'
eo: Cela dosierindiko ne estas surskribebla: «%2»
