lomiri-download-manager - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Network error
ka: ქსელის შეცდომა

en: Invalid hash algorithm: '%1'
ka: არასწორი ჰეშის ალგორითმი: '%1'

en: Invalid URL: '%1'
ka: არასწორი URL: '%1'

en: Downloads that are set to be deflated cannot have a hash: '%1'
ka: გასაშლელ გადმოწერილ ფაილებს ჰეში არ შეიძლება, ჰქონდეთ: '%1'

en: File already exists at: '%2'
ka: ფაილი უკვე არსებობს: %2

en: Duplicated local path passed:
ka: გადმოცემულია დუბლირებული ლოკალური ბილიკი:

en: Path is not absolute: '%1'
ka: ბილიკი აბსოლუტური არაა: '%1'

en: Path does not exist: '%1'
ka: ბილიკი არ არსებობს: '%1'

en: Destination file path is not writable: '%2'
ka: სამიზნე ბილიკი ჩაწერადი არაა: '%2'
