lomiri-download-manager - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Network error
nl: Netwerkfout

en: Invalid hash algorithm: '%1'
nl: Ongeldig controlesomalgoritme: ‘%1’

en: Invalid URL: '%1'
nl: Ongeldige url: ‘%1’

en: Downloads that are set to be deflated cannot have a hash: '%1'
nl: Downloads die dienen te worden uitgepakt kunnen geen controlesom bevatten: ‘%1’

en: File already exists at: '%2'
nl: Bestand bestaat al in ‘%2’

en: Duplicated local path passed:
nl: Duplicaat van lokale locatie:

en: Path is not absolute: '%1'
nl: Locatie is niet direct: ‘%1’

en: Path does not exist: '%1'
nl: Locatie bestaat niet: ‘%1’

en: Destination file path is not writable: '%2'
nl: De bestemmingslocatie is niet beschrijfbaar: ‘%2’
