lomiri-download-manager - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Network error
uk: Помилка мережі

en: Invalid hash algorithm: '%1'
uk: Недійсний алгоритм хешування: "%1"

en: Invalid URL: '%1'
uk: Недійсна URL-адреса: '%1'

en: Downloads that are set to be deflated cannot have a hash: '%1'
uk: Завантаження, налаштовані на віддачу, не можуть мати хеш: "%1"

en: File already exists at: '%2'
uk: Файл вже існує за адресою: '%2'

en: Duplicated local path passed:
uk: Переданий дубльований локальний шлях:

en: Path is not absolute: '%1'
uk: Шлях не є абсолютним: "%1"

en: Path does not exist: '%1'
uk: Шлях не існує: "%1"

en: Destination file path is not writable: '%2'
uk: Шлях до цільового файлу не призначений для запису: "%2"
