lomiri-download-manager - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Invalid hash algorithm: '%1'
ar: خوارزمية التجزئة غير صالحة: '%1'

en: Destination file path is not writable: '%2'
ar: لايمكن انشاء الملف في مسار الوجهة: ‹%2›

en: Invalid URL: '%1'
ar: رابط غير صالح: '%1'

en: File already exists at: '%2'
ar: الملف موجود سلفًا في: ‹%2›

en: Path does not exist: '%1'
ar: المسار ليس موجودًا: ‹%1›
