lomiri-download-manager - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Invalid hash algorithm: '%1'
et: Vigane räsialgoritm: „%1“

en: Destination file path is not writable: '%2'
et: Sihtasukoht pole kirjutatav: „%2“

en: Invalid URL: '%1'
et: Vigane võrguaadress: „%1“

en: Downloads that are set to be deflated cannot have a hash: '%1'
et: Kui allalaadimise puhul on kasutusel „deflate“, siis neil ei saa olla räsi: „%1“

en: File already exists at: '%2'
et: Fail on juba olemas: „%2“

en: Duplicated local path passed:
et: Päringus on kohalik asukoht topelt:

en: Path is not absolute: '%1'
et: Asukoht pole absoluutne: „%1“

en: Path does not exist: '%1'
et: Asukohta pole olemas: „%1“
