lomiri-download-manager - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Invalid hash algorithm: '%1'
eu: Hash algoritmoa ez da baliozkoa: '%1'

en: Destination file path is not writable: '%2'
eu: Helburu fitxategi-bidea ez da idazgarria: '%2'

en: Invalid URL: '%1'
eu: Baliogabezkl URLa: '%1'

en: Downloads that are set to be deflated cannot have a hash: '%1'
eu: Tamainaz txikituko diren deskargak ezin dute hash-ik izan: '%1'

en: File already exists at: '%2'
eu: Fitxategia existitzen da jada '%2'-n

en: Duplicated local path passed:
eu: Birritan jasotako helbide lokala:

en: Path is not absolute: '%1'
eu: Helbidea ez da absolutua: '%1'

en: Path does not exist: '%1'
eu: Helbidea ez da existitzen: '%1'
