lomiri-download-manager - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Invalid hash algorithm: '%1'
sr: Nevažeći heš algoritam: '%1'

en: Destination file path is not writable: '%2'
sr: Putanja odredišne datoteke ne može da se upiše: '%2'

en: Invalid URL: '%1'
sr: Nevažeći URL: '%1'

en: Downloads that are set to be deflated cannot have a hash: '%1'
sr: Preuzimanja koja su podešena da budu deflacionirana ne mogu imati heš: '%1'

en: File already exists at: '%2'
sr: Fajl već postoji na: '%2'

en: Duplicated local path passed:
sr: Duplicirana lokalna putanja je prošla:

en: Path is not absolute: '%1'
sr: Putanja nije apsolutna: '%1'

en: Path does not exist: '%1'
sr: Putanja ne postoji: '%1'
