lomiri-download-manager - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Invalid hash algorithm: '%1'
lo: ສູດຄິດໄລ່ແຮຊບໍ່ຖືກຕ້ອງ: '%1'

en: Destination file path is not writable: '%2'
lo: ເສັ້ນທາງໄຟລ໌ປາຍທາງບໍ່ສາມາດຂຽນຂໍ້ມູນລົງໄດ້: '%2'

en: Invalid URL: '%1'
lo: URL ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: '%1'

en: Downloads that are set to be deflated cannot have a hash: '%1'
lo: ການດາວໂຫຼດທີ່ຖືກຕັ້ງຄ່າໃຫ້ບີບອັດແມ່ນບໍ່ສາມາດມີຄ່າແຮຊໄດ້: '%1'

en: File already exists at: '%2'
lo: ມີໄຟລ໌ນີ້ຢູ່ແລ້ວທີ່: '%2'

en: Duplicated local path passed:
lo: ມີການສົ່ງເສັ້ນທາງພາຍໃນທີ່ຊ້ຳກັນ:

en: Path is not absolute: '%1'
lo: ເສັ້ນທາງບໍ່ແມ່ນແບບສົມບູນ: '%1'

en: Path does not exist: '%1'
lo: ບໍ່ມີເສັ້ນທາງນີ້ຢູ່: '%1'
