lomiri-download-manager - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Invalid hash algorithm: '%1'
pt: Algoritmo de hash inválido: '%1'

en: Destination file path is not writable: '%2'
pt: O caminho do ficheiro de destino não é de escrita: '%2'

en: Invalid URL: '%1'
pt: URL inválido: '%1'

en: Downloads that are set to be deflated cannot have a hash: '%1'
pt: As descargas definidas a serem reduzidas não podem ter um hash: '%1'

en: File already exists at: '%2'
pt: O ficheiro já existe em: '%2'

en: Duplicated local path passed:
pt: Caminho local duplicado passado:

en: Path is not absolute: '%1'
pt: O caminho não é absoluto: '%1'

en: Path does not exist: '%1'
pt: O caminho não existe: '%1'
