lomiri-download-manager - en to nb_NO translation catalogue (8 entries)

en: Invalid hash algorithm: '%1'
nb_NO: Ugyldig sjekksumsalgoritme: «%1»

en: Destination file path is not writable: '%2'
nb_NO: Målfilstien er ikke skrivbar: «%2»

en: Invalid URL: '%1'
nb_NO: Ugyldig nettadresse: «%1»

en: Downloads that are set to be deflated cannot have a hash: '%1'
nb_NO: Nedlastinger planlagt pakket ut kan ikke ha en sjekksun: «%1»

en: File already exists at: '%2'
nb_NO: Filen finnes allerede på: «%2»

en: Duplicated local path passed:
nb_NO: Duplisert lokal sti angitt:

en: Path is not absolute: '%1'
nb_NO: Stien er ikke absolutt: «%1»

en: Path does not exist: '%1'
nb_NO: Stien finnes ikke: «%1»
