lomiri-download-manager - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Invalid hash algorithm: '%1'
pl: Nieprawidłowy algorytm haszujący: '%1'

en: Destination file path is not writable: '%2'
pl: Ścieżka pliku docelowego nie jest zapisywalna: „%2”

en: Invalid URL: '%1'
pl: Nieprawidłowy adres URL: „%1”

en: Downloads that are set to be deflated cannot have a hash: '%1'
pl: Pobrane pliki, które będą kompresowane algorytmem Deflate nie mogą mieć hasha: '%1'

en: File already exists at: '%2'
pl: Plik już istnieje pod adresem: '%2'

en: Duplicated local path passed:
pl: Przekazano zduplikowaną ścieżkę lokalną:

en: Path is not absolute: '%1'
pl: Ścieżka nie jest bezwzględna: '%1'

en: Path does not exist: '%1'
pl: Ścieżka nie istnieje: „%1”
