ubuntu-filemanager-app - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Delete
da: Slet

en: Copy
da: Kopiér

en: Select
da: Vælg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Share
da: Del

en: Unlock
da: Lås op

en: Authentication required
da: Tilladelse kræves

en: Authentication failed
da: Tilladelse fejlede

en: Open
da: Åben

en: Password
da: Kodeord

en: Ok
da: OK

en: Name
da: Navn

en: Date
da: Dato

en: Unknown
da: Ukendt
