ubuntu-filemanager-app - en to he translation catalogue (142 entries)

en: File Manager
he: מנהל קבצים

en: folder;manager;explore;disk;filesystem;
he: תיקיה; מנהל; חקור; דיסק; מערכת קבצים;

en: Add bookmark
he: הוסף סימניה

en: Extract archive
he: חילוץ ארכיון

en: Cancel
he: ביטול

en: Delete
he: מחיקה

en: Clear clipboard
he: מחיקת לוח הגזירים

en: Copy
he: העתקה

en: Cut
he: גזירה

en: Paste %1 file | Paste %1 files
he[0]: הדבק קובץ %1
he[1]: הדבק %1 קבצים

en: Go back
he: תחזור

en: Go next
he: תעבור הלאה

en: Go To
he: מעבר אל

en: New Item
he: פריט חדש

en: Places
he: מיקומים

en: Properties
he: מאפיינים

en: Rename
he: שינוי שם

en: Select
he: בחר

en: Settings
he: הגדרות

en: Share
he: שיתוף

en: Add tab
he: הוסף כרטיסייה

en: Close this tab
he: סגירת הלשונית

en: Open in a new tab
he: פתיחה בלשונית חדשה

en: Unlock
he: שחרור

en: Authentication required
he: נדרש אימות

en: Use your fingerprint to access restricted content
he: השתמש בטביעת האצבע בכדי לגשת לתוכן מוגבל

note: TRANSLATORS: "Touch" here is a verb
en: Touch sensor
he: חיישן נגיעה

en: Use password
he: השתמש בסיסמה

en: Authentication failed!
he: אימות נכשל!

en: Please retry
he: אנא נסה שוב

en: Authentication failed
he: האימות נכשל

en: Your passphrase is required to access restricted content
he: ביטוי הסיסמה שלך נדרש כדי לגשת לתוכן מוגבל

en: Your passcode is required to access restricted content
he: קוד הגישה שלך נדרש כדי לגשת לתוכן מוגבל

en: passphrase (default is 0000 if unset)
he: סיסמה (ברירת המחדל היא 0000 אם אינה מוגדרת)

en: passcode (default is 0000 if unset)
he: קוד גישה (ברירת המחדל היא 0000 אם לא מוגדר)

en: Authentication failed. Please retry
he: אימות נכשל. אנא נסה שוב

en: Authenticate
he: אימות

en: Folder
he: תיקיה

en: Pick
he: בחירה

en: Open with
he: פתיחה עם

en: Extract Archive
he: חילוץ ארכיון

en: Are you sure you want to extract '%1' here?
he: לחלץ את '%1' לכאן?

en: Are you sure you want to permanently delete '%1'?
he: למחוק את '%1' לצמיתות?

en: these files
he: קבצים אלה

en: Deleting files
he: הקבצים נמחקים

en: Enter a new name
he: נא להקליד שם חדש

en: Create Item
he: צור פריט

en: Enter name for new item
he: הזן שם לפריט חדש

en: Item name
he: שם הפריט

en: Create file
he: יצירת קובץ

en: Create Folder
he: צור תיקיה

en: Extracting archive '%1'
he: הארכיון '%1' מחולץ

en: OK
he: אישור

en: Extracting failed
he: החילוץ נכשל

en: Extracting the archive '%1' failed.
he: חילוץ הארכיון '%1' נכשל.

en: Choose action
he: בחירת הפעולה

en: For file: %1
he: על הקובץ: %1

en: Open
he: פתיחה

en: Operation in progress
he: הפעולה מתבצעת

en: File operation
he: פעולות קבצים

en: User
he: משתמש

en: Password
he: ססמה

en: Save password
he: שמירת הססמה

en: Ok
he: אישור

en: Archive file
he: קובץ ארכיון

en: Do you want to extract the archive here?
he: לחלץ את הארכיון לכאן?

en: Open with another app
he: פתיחה עם יישומון אחר

en: Open file
he: פתח קובץ

en: What do you want to do with the clicked file?
he: מה לעשות עם הקובץ שנלחץ עליו?

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Readable
he: ניתן לקריאה

en: Writable
he: ניתן לכתיבה

en: Executable
he: ניתן להרצה

en: Where:
he: איפה:

en: Created:
he: נוצר:

en: Modified:
he: מועד שינוי:

en: Accessed:
he: מועד גישה:

en: Permissions:
he: הרשאות:

en: Restricted access
he: גישה מוגבלת

en: Authentication is required in order to see all the content of this folder.
he: נדרש אימות על מנת לראות את כל תוכן התיקיה הזו.

en: No files
he: אין קבצים

en: This folder is empty.
he: התיקיה הזו ריקה.

en: Authentication is required in order to see the content of this folder.
he: נדרש אימות על מנת לראות את תוכן התיקיה הזו.

en: File operation error
he: שגיאת פעולה על קבצים

en: %1 item | %1 items
he[0]: פריט %1
he[1]: %1 פריטים

en: Paste files
he: הדבקת קבצים

en: Save here
he: שמור כאן

en: %1 item selected | %1 items selected
he[0]: נבחר %1 פריט
he[1]: נבחרו %1 פריטים

en: Could not rename
he: לא ניתן לשנות שם

en: Insufficient permissions, name contains special chars (e.g. '/'), or already exists
he: אין הרשאות מספיקות, השם מכיל תווים מיוחדים (למשל '/'), או שכבר קיים

en: Show Hidden Files
he: הצגת קבצים מוסתרים

en: View As
he: הצגה בתור

en: List
he: רשימה

en: Icons
he: סמלים

en: Grid size
he: גודל רשת

en: S
he: ד

en: List size
he: גודל הרשימה

en: Sort By
he: מיון לפי

en: Name
he: שם

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Sort Order
he: סדר המיון

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Light
he: בהיר

en: Dark
he: כהה

en: Folder not accessible
he: התיקייה אינה נגישה

note: TRANSLATORS: this refers to a folder name
en: Can not access %1
he: לא ניתן לגשת אל %1

en: Directories
he: ספריות

en: Files
he: קבצים

en: Unknown
he: לא ידוע

en: path or url may not exist or cannot be read
he: הנתיב או הכתובת אינם קיימים או שלא ניתן לקרוא אותם

en: Rename error
he: שגיאת שינוי שם

en: Error creating new folder
he: שגיאה ביצירת תיקייה חדשה

en: Touch file error
he: שגיאת קובץ מגע

en: items
he: פריטים

en: File or Directory does not exist
he: הקובץ או התיקייה אינם קיימים

en:  does not exist
he:  לא קיים

en: Cannot access File or Directory
he: לא ניתן לגשת לקובץ או לתיקייה

en:  it needs Authentication
he:  נדרש אימות

en: Cannot copy/move items
he: לא ניתן להעתיק/להעביר קבצים

en: no write permission on folder
he: אין הרשאות כתיבה לתיקייה

en: Could not remove the item
he: לא ניתן להסיר את הפריט

en: Could not find a suitable name to backup
he: לא ניתן למצוא שם מתאים לגיבוי

en: Could not create the directory
he: לא ניתן ליצור את התיקייה

en: Could not create link to
he: לא ניתן ליצור קישור אל

en: Could not set permissions to dir
he: לא ניתן להגדיר הרשאות לתיקייה

en: Could not open file
he: לא ניתן לפתוח קובץ

en: There is no space to copy
he: אין מקום להעתקה

en: Could not create file
he: לא ניתן ליצור קובץ

en: Could not remove the directory/file
he: לא ניתן להסיר את התיקייה/קובץ

en: Could not move the directory/file
he: לא ניתן להעביר את התיקייה/קובץ

en: Write error in
he: שגיאת כתיבה בתוך

en: Read error in
he: שגיאת קריאה בתוך

en:  Copy
he:  עותק

en: Set permissions error in
he: שגיאת הגדרת הרשאות תחת

en: Could not create trash info file
he: לא ניתן ליצור קובץ מידע על אשפה

en: Could not remove the trash info file
he: לא ניתן להסיר את קובץ המידע של האשפה

en: Cannot move items
he: לא ניתן להעביר פריטים

en: origin and destination folders are the same
he: תיקיות המקור והיעד זהות

en: There is no space to download
he: אין מקום להורדה

en: net tool not found, check samba installation
he: כלי הרשת לא נמצא, נא לבדוק את ההתקנה של samba

en: cannot write in
he: לא ניתן לכתוב תחת
