ubuntu-filemanager-app - en to km translation catalogue (71 entries)

en: Add bookmark
km: បន្ថែមចំណាំ

en: Extract archive
km: ស្រង់បណ្ណសារចេញ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Delete
km: លុប

en: Clear clipboard
km: ជម្រះក្ដារតម្រៀប

en: Copy
km: ចម្លង

en: Cut
km: កាត់

en: Paste %1 file | Paste %1 files
km[0]: បិទភ្ជាប់​ឯកសារ %1

en: Go back
km: ទៅក្រោយ

en: Go next
km: ទៅបន្ទាប់

en: Go To
km: ទៅកាន់

en: New Item
km: ធាតុថ្មី

en: Places
km: ទីតាំង

en: Properties
km: លក្ខណៈសម្បត្តិ

en: Rename
km: ប្ដូរឈ្មោះ

en: Select
km: ជ្រើស

en: Settings
km: ការកំណត់

en: Share
km: ចែករំលែក

en: Add tab
km: បន្ថែមផ្ទាំង

en: Close this tab
km: បិទ​ផ្ទាំង​នេះ

en: Open in a new tab
km: បើក​ក្នុង​ផ្ទាំង​ថ្មី

en: Unlock
km: ដោះសោ

en: Authentication required
km: តម្រូវការយថាភូតកម្ម

en: Use your fingerprint to access restricted content
km: ប្រើស្នាមម្រាមដៃរបស់អ្នក ដើម្បីអាក់សេសមាតិកាដែលបានកម្រិត

note: TRANSLATORS: "Touch" here is a verb
en: Touch sensor
km: ឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាថាច់

en: Use password
km: ប្រើពាក្យសម្ងាត់

en: Authentication failed!
km: យថាភូតកម្មបានបរាជ័យ!

en: Please retry
km: សូមព្យាយាមឡើងវិញ

en: Authentication failed
km: យថាភូតកម្មបានបរាជ័យ

en: Your passphrase is required to access restricted content
km: ឃ្លាសម្ងាត់របស់អ្នក ត្រូវបានទាមទារដើម្បីអាក់សេសមាតិកាដែលហាមឃាត់

en: Your passcode is required to access restricted content
km: កូដសម្ងាត់របស់អ្នក ត្រូវបានទាមទារដើម្បីអាក់សេសមាតិកាហាមឃាត់

en: passphrase (default is 0000 if unset)
km: ឃ្លាសម្ងាត់ (បុរេជម្រើសគឺ ០០០០ បើសិនមិនកំណត់)

en: passcode (default is 0000 if unset)
km: កូដសម្ងាត់ (បុរេជម្រើសគឺ ០០០០ បើសិនមិនកំណត់)

en: Authentication failed. Please retry
km: យថាភូតកម្មបានបរាជ័យ។ សូមព្យាយាមឡើងវិញ

en: Authenticate
km: យថាភូត

en: Folder
km: ថត

en: Pick
km: រើស

en: Open with
km: បើកជាមួយ

en: Extract Archive
km: ស្រង់បណ្ណសារចេញ

en: Are you sure you want to permanently delete '%1'?
km: តើ​អ្នក​ពិតជា​ចង់​លុប '%1' រហូត​មែន​ឬ?

en: Enter a new name
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ថ្មី

en: Create file
km: បង្កើត​ឯកសារ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Choose action
km: ជ្រើស​សកម្មភាព

en: For file: %1
km: សម្រាប់​ឯកសារ៖ %1

en: Open
km: បើក

en: Operation in progress
km: ប្រតិបត្តិការ​កំពុង​ដំណើរការ

en: Ok
km: យល់ព្រម

en: Readable
km: អាច​អាន​បាន

en: Writable
km: ​អាច​សរសេរ​បាន

en: Executable
km: អាច​អនុវត្ត​បាន

en: Modified:
km: បាន​កែប្រែ៖

en: Accessed:
km: បាន​ដំណើរការ៖

en: Permissions:
km: សិទ្ធិ៖

en: No files
km: មិន​មាន​ឯកសារ

en: File operation error
km: កំហុស​ក្នុងកា​រប្រតិបត្តិ​ឯកសារ

en: Paste files
km: បិទភ្ជាប់​ឯកសារ

en: Could not rename
km: មិន​អាច​ប្ដូរ​ឈ្មោះ

en: Show Hidden Files
km: បង្ហាញ​ឯកសារ​ដែល​លាក់

en: View As
km: មើល​ជា

en: List
km: បញ្ជី

en: Icons
km: រូបតំណាង

en: Sort By
km: តម្រៀប​តាម

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Sort Order
km: លំដាប់​តម្រៀប

en: Theme
km: ស្បែក

en: Folder not accessible
km: ថត​មិន​អាច​ប្រើ​បាន

note: TRANSLATORS: this refers to a folder name
en: Can not access %1
km: មិន​អាច​ចូល​ប្រើ %1

en: Unknown
km: មិនស្គាល់
