ubuntu-filemanager-app - en to lo translation catalogue (15 entries)

en: Places
lo: ສະຖານທີ່

en: Settings
lo: ຕັ້ງຄ່າ

en: Open with
lo: ເປີດໂດຍ

en: For file: %1
lo: ສໍາລັບ ເເຟ້ມ: %1

en: Open
lo: ເປິດ

en: Operation in progress
lo: ກໍາລັງປະຕິບັດງານ

en: Ok
lo: ເເມ່ນ

en: Readable
lo: ອ້ານໃດ້

en: Writable
lo: ຂຽນໃດ້

en: Executable
lo: ປະຕິບັດວຽກໃດ້

en: Modified:
lo: ດັດເເກ້ເເລ້ວ:

en: Accessed:
lo: ເຂົ້າເຖີງເເລ້ວ:

en: Permissions:
lo: ສິດ:

en: List
lo: ລາຍການ

en: Icons
lo: ໄອຄອນ
