ubuntu-filemanager-app - en to lv translation catalogue (81 entries)

en: File Manager
lv: Datņu pārvaldnieks

en: Extract archive
lv: Atarhivēt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Clear clipboard
lv: Attīrīt starpliktuvi

en: Copy
lv: Kopēt

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Go To
lv: Iet uz

en: Places
lv: Vietas

en: Properties
lv: Īpašības

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Close this tab
lv: Aizvērt šo cilni

en: Open in a new tab
lv: Atvērt jaunu cilni

en: Authentication required
lv: Nepieciešama autentifikācija

en: Authentication failed
lv: Neizdevās autentificēties

en: Open with
lv: Atvērt ar

en: Extract Archive
lv: Atarhivēt

en: Are you sure you want to extract '%1' here?
lv: Vai tiešām vēlaties atarhivēt “%1” šeit?

en: Are you sure you want to permanently delete '%1'?
lv: Vai tiešām vēlaties pavisam izdzēst “%1”?

en: Deleting files
lv: Dzēš datnes

en: Enter a new name
lv: Ievadīt jaunu nosaukumu

en: Create file
lv: Izveidot datni

en: Extracting archive '%1'
lv: Atarhivē “%1”

en: OK
lv: Labi

en: Extracting failed
lv: Neizdevās atarhivēt

en: Extracting the archive '%1' failed.
lv: Neizdevās atarhivēt “%1”.

en: Choose action
lv: Izvēlieties darbību

en: For file: %1
lv: Datnei: %1

en: Open
lv: Atvērt

en: Operation in progress
lv: Notiek darbība

en: File operation
lv: Darbība ar datnēm

en: Ok
lv: Labi

en: Archive file
lv: Arhīva datne

en: Do you want to extract the archive here?
lv: Vai vēlaties atarhivēt šeit?

en: Open with another app
lv: Atvērt ar citu lietotni

en: Readable
lv: Lasāma

en: Writable
lv: Rakstāma

en: Executable
lv: Izpildāma

en: Modified:
lv: Mainīts:

en: Accessed:
lv: Izmantots:

en: Permissions:
lv: Atļaujas:

en: No files
lv: Nav datņu

en: File operation error
lv: Kļūda darbībā ar datni

en: Paste files
lv: Ielīmēt datnes

en: Could not rename
lv: Nevarēja pārdēvēt

en: Show Hidden Files
lv: Rādīt slēptās datnes

en: View As
lv: Skatīt kā

en: List
lv: Saraksts

en: Icons
lv: Ikonas

en: Sort By
lv: Kārtot pēc

en: Name
lv: Nosaukuma

en: Date
lv: Datuma

en: Sort Order
lv: Kārtošanas secība

en: Folder not accessible
lv: Mape nav pieejama

note: TRANSLATORS: this refers to a folder name
en: Can not access %1
lv: Nav pieejas %1

en: path or url may not exist or cannot be read
lv: ceļš vai url neeksistē vai arī tos nevar nolasīt

en: Rename error
lv: Pārdēvēšanas kļūda

en: Error creating new folder
lv: Kļūda, veidojot jaunu mapi

en: items
lv: vienumi

en: File or Directory does not exist
lv: Datne vai direktorija neeksistē

en:  does not exist
lv:  neeksistē

en: no write permission on folder
lv: nav rakstīšanas atļauju mapei

en: Could not remove the item
lv: Nevarēja noņemt vienumu

en: Could not find a suitable name to backup
lv: Dublējumam nevarēja atrast piemērotu nosaukumu

en: Could not create the directory
lv: Nevarēja izveidot direktoriju

en: Could not create link to
lv: Nevarēja izveidot saiti uz

en: Could not set permissions to dir
lv: Direktorijai nevarēja iestatīt atļaujas

en: Could not open file
lv: Nevarēja atvērt datni

en: Could not create file
lv: Nevarēja izveidot datni

en: Could not remove the directory/file
lv: Nevarēja izņemt direktoriju/datni

en: Could not move the directory/file
lv: Nevarēja pārvietot direktoriju/datni

en: Write error in
lv: Rakstīšanas kļūda

en: Read error in
lv: Lasīšanas kļūda

en:  Copy
lv:  Kopēt

en: Set permissions error in
lv: Atļauju iestatīšanas kļūda

en: Could not create trash info file
lv: Nevarēja izveidot miskastes informācijas datni

en: Could not remove the trash info file
lv: Nevarēja izņemt miskastes informācijas datni

en: Cannot move items
lv: Nevar pārvietot vienumus

en: origin and destination folders are the same
lv: sākuma un mērķa mapes ir vienas un tās pašas
