ubuntu-filemanager-app - en to ms translation catalogue (37 entries)

en: Cancel
ms: Batal

en: Delete
ms: Padam

en: Copy
ms: Salin

en: Cut
ms: Potong

en: Places
ms: Tempat

en: Properties
ms: Sifat

en: Rename
ms: Nama Semula

en: Settings
ms: Tetapan

en: Close this tab
ms: Tutup tab ini

en: Open in a new tab
ms: Buka dalam tab baharu

en: Are you sure you want to permanently delete '%1'?
ms: Anda pasti mahu padam '%1' secara  kekal?

en: Enter a new name
ms: Masukkan nama baharu

en: Create file
ms: Cipta fail

en: Choose action
ms: Pilih tindakan

en: For file: %1
ms: Bagi fail: %1

en: Open
ms: Buka

en: Operation in progress
ms: Operasi berjalan

en: Readable
ms: Boleh Baca

en: Writable
ms: Boleh Tulis

en: Executable
ms: Boleh Laku

en: Modified:
ms: Diubahsuai:

en: Accessed:
ms: Dicapai:

en: Permissions:
ms: Keizinan:

en: No files
ms: Tiada fail

en: File operation error
ms: Ralat operasi fail

en: Paste files
ms: Tampal fail

en: Could not rename
ms: Tidak dapat namakan semula

en: Show Hidden Files
ms: Tunjuk Fail Tersembunyi

en: View As
ms: Lihat Sebagai

en: List
ms: Senarai

en: Icons
ms: Ikon

en: Sort By
ms: Isih Mengikut

en: Name
ms: Nama

en: Date
ms: Tarikh

en: Sort Order
ms: Isih Tertib

en: Folder not accessible
ms: Folder tidak boleh dicapai

note: TRANSLATORS: this refers to a folder name
en: Can not access %1
ms: Tidak dapat capai %1
