ubuntu-filemanager-app - en to nl translation catalogue (163 entries)

en: File Manager
nl: Bestandsbeheer

en: folder;manager;explore;disk;filesystem;
nl: map;beheer;verkennen;schijf;bestandssysteem;

en: Add bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

en: Extract archive
nl: Archiefbestand uitpakken

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Clear clipboard
nl: Klembord wissen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Cut
nl: Knippen

en: Paste %1 file | Paste %1 files
nl[0]: %1 bestand plakken
nl[1]: %1 bestanden plakken

en: Go back
nl: Ga terug

en: Go next
nl: Ga vooruit

en: Go To
nl: Ga naar

en: New Item
nl: Nieuw bestand

en: Open with...
nl: Openen met…

en: Places
nl: Locaties

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Search
nl: Zoeken

en: Select
nl: Selecteren

en: Settings
nl: Instellingen

en: Share
nl: Delen

en: Add tab
nl: Tabblad toevoegen

en: Close this tab
nl: Tabblad sluiten

en: Open in a new tab
nl: Openen op nieuw tabblad

en: Open Terminal Here
nl: Terminalvenster hier openen

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Authentication required
nl: Authenticatie vereist

en: Use your fingerprint to access restricted content
nl: Gebruik je vingerafdruk om toegang te krijgen tot afgeschermde inhoud

note: TRANSLATORS: "Touch" here is a verb
en: Touch sensor
nl: Raak de sensor aan

en: Use password
nl: Wachtwoord gebruiken

en: Authentication failed!
nl: Verificatie mislukt!

en: Please retry
nl: Probeer het opnieuw

en: Authentication failed
nl: Verificatie mislukt

en: Your passphrase is required to access restricted content
nl: Voer je wachtwoord in om toegang te krijgen tot afgeschermde inhoud

en: Your passcode is required to access restricted content
nl: Voer je toegangscode in om toegang te krijgen tot afgeschermde inhoud

en: passphrase (default is 0000 if unset)
nl: wachtwoord (standaard: 0000 indien uitgeschakeld)

en: passcode (default is 0000 if unset)
nl: toegangscode (standaard: 0000 indien uitgeschakeld)

en: Authentication failed. Please retry
nl: Verificatie mislukt; probeer het opnieuw.

en: Authenticate
nl: Verifiëren

en: %1 file | %1 files
nl[0]: %1 bestand
nl[1]: %1 bestanden

en: Folder
nl: Nieuwe map

en: Pick
nl: Kiezen

en: Open with
nl: Openen met

en: Extract Archive
nl: Archiefbestand uitpakken

en: Are you sure you want to extract '%1' here?
nl: Weet je zeker dat je ‘%1’ hier wilt uitpakken?

en: Are you sure you want to permanently delete '%1'?
nl: Weet je zeker dat je ‘%1’ permanent wilt verwijderen?

en: these files
nl: deze bestanden

en: Deleting files
nl: Bezig met verwijderen…

en: Enter a new name
nl: Voer een nieuwe naam in

en: Create Item
nl: Bestand maken

en: Enter name for new item
nl: Geef het nieuwe bestand een naam

en: Item name
nl: Bestandsnaam

en: Create file
nl: Nieuw bestand

en: Created file '%1'
nl: ‘%1’ is aangemaakt

en: Create Folder
nl: Nieuwe map

en: Created folder '%1'
nl: ‘%1’ is aangemaakt

en: Extracting archive '%1'
nl: Bezig met uitpakken van ‘%1’…

en: OK
nl: Oké

en: Extracting failed
nl: Uitpakken mislukt

en: Extracting the archive '%1' failed.
nl: ‘%1’ kan niet worden uitgepakt.

en: Choose action
nl: Kies een actie

en: For file: %1
nl: Voor bestand: %1

en: Open
nl: Openen

en: Operation in progress
nl: Actie wordt uitgevoerd

en: File operation
nl: Bestandsafhandeling

en: User
nl: Gebruiker

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save password
nl: Wachtwoord opslaan

en: Ok
nl: Oké

en: Archive file
nl: Archiefbestand

en: Do you want to extract the archive here?
nl: Wil je het archief hier uitpakken?

en: Open with another app
nl: Openen met andere app

en: Open file
nl: Bestand openen

en: What do you want to do with the clicked file?
nl: Kies een actie voor het gekozen bestand:

en: Preview
nl: Voorvertonen

en: successfully saved:
nl: opgeslagen:

en: failed to save:
nl: opslaan mislukt:

en: into: %1
nl: in %1

en: Warning: Content-Hub does not overwrite existing files. The following were detected:
nl: Waarschuwing: bestaande bestanden worden niet overschreven. Bestaande bestanden:

en: Import Results
nl: Importresultaat

en: Readable
nl: Leesbaar

en: Writable
nl: Beschrijfbaar

en: Executable
nl: Uitvoerbaar

en: Where:
nl: Waar:

en: Created:
nl: Gemaakt op:

en: Modified:
nl: Aangepast op:

en: Accessed:
nl: Geopend op:

en: Permissions:
nl: Bevoegdheden:

en: Close
nl: Sluiten

en: Restricted access
nl: Toegang afgeschermd

en: Authentication is required in order to see all the content of this folder.
nl: Verifieer jezelf om de volledige inhoud van deze map te bekijken.

en: No files
nl: Geen bestanden

en: This folder is empty.
nl: Deze map is leeg.

en: Authentication is required in order to see the content of this folder.
nl: Verifieer jezelf om de inhoud van deze map te bekijken.

en: File operation error
nl: Bestandsfout

en: %1 item | %1 items
nl[0]: %1 bestand
nl[1]: %1 bestanden

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Search...
nl: Zoeken…

en: File Contents
nl: Bestandsinhoud

en: Recursive
nl: Recursief

en: Note: Slow in large directories
nl: Let op: bij grote mappen werkt dit vertragend

en: Cleared clipboard
nl: Het klembord is gewist

en: Paste files
nl: Bestanden plakken

en: Pasted item | Pasted items
nl[0]: Eén bestand geplakt
nl[1]: Meerdere bestanden geplakt

en: Added '%1' to Places
nl: “%1” is toegevoegd aan je locaties

en: Save here
nl: Hier opslaan

en: Select files (%1 selected)
nl: Bestanden selecteren (%1 geselecteerd)

en: %1 item selected | %1 items selected
nl[0]: %1 bestand geselecteerd
nl[1]: %1 bestanden geselecteerd

en: Could not rename
nl: Naamswijziging mislukt

en: Insufficient permissions, name contains special chars (e.g. '/'), or already exists
nl: De naam is al in gebruik, bevat speciale tekens (zoals ‘/’) of je bent onbevoegd

en: Show Hidden Files
nl: Verborgen bestanden tonen

en: Default open action
nl: Standaard openen met

en: View As
nl: Weergavemodus

en: List
nl: Lijst

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Grid size
nl: Roostergrootte

en: List size
nl: Lijstgrootte

en: Sort By
nl: Sorteren op

en: Name
nl: Naam

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Sort Order
nl: Sorteervolgorde

en: Theme
nl: Thema

en: System
nl: Systeemthema

en: Light
nl: Licht thema

en: Dark
nl: Donker thema

en: Folder not accessible
nl: De map is ontoegankelijk

note: TRANSLATORS: this refers to a folder name
en: Can not access %1
nl: Geen toegang tot ‘%1’

en: Directories
nl: Mappen

en: Files
nl: Bestanden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: path or url may not exist or cannot be read
nl: De locatie of url bestaat niet of mag niet worden uitgelezen

en: Rename error
nl: Naamswijziging mislukt

en: Error creating new folder
nl: De map kan niet worden aangemaakt

en: Touch file error
nl: Het bestand kan niet worden benaderd

en: File or Directory does not exist
nl: Bestand of map bestaat niet

en:  does not exist
nl:  bestaat niet

en: Cannot access File or Directory
nl: Map of bestand ontoegankelijk

en:  it needs Authentication
nl:  Verificatie vereist

en: Cannot copy/move items
nl: De items kunnen niet worden gekopieerd/verplaatst

en: no write permission on folder
nl: geen schrijfbevoegdheden in map

en: Could not remove the item
nl: Het volgende item kan niet worden verwijderd:

en: Could not find a suitable name to backup
nl: Er is geen geschikte naam voor een reservekopie

en: Could not create the directory
nl: De map kan niet worden aangemaakt

en: Could not create link to
nl: Er kan geen verwijzing worden gemaakt naar

en: Could not set permissions to dir
nl: De mapbevoegdheden kunnen niet worden ingesteld

en: Could not open file
nl: Het bestand kan niet worden geopend

en: There is no space to copy
nl: Er is geen vrije ruimte meer

en: Could not create file
nl: Het bestand kan niet worden aangemaakt

en: Could not remove the directory/file
nl: Het bestand/De map kan niet worden verwijderd:

en: Could not move the directory/file
nl: Het bestand/De map kan niet worden verplaatst:

en: Write error in
nl: Schrijffout in/op

en: Read error in
nl: Leesfout in/op

en:  Copy
nl:  Kopiëren

en: Set permissions error in
nl: Er kunnen geen bevoegdheden worden ingesteld in/op

en: Could not create trash info file
nl: Het prullenbakinformatiebestand kan niet worden aangemaakt

en: Could not remove the trash info file
nl: Het prullenbakinformatiebestand kan niet worden verwijderd

en: Cannot move items
nl: De bestanden kunnen niet worden verplaatst

en: origin and destination folders are the same
nl: De bron- en doellocatie zijn gelijk

en: There is no space to download
nl: Er is geen vrije ruimte meer

en: net tool not found, check samba installation
nl: Geen netwerkhulpprogramma; controleer de samba-installatie

en: cannot write in
nl: kan niet wegschrijven in/naar
