ubuntu-filemanager-app - en to sl translation catalogue (75 entries)

en: File Manager
sl: Upravljalnik datotek

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Delete
sl: Izbriši

en: Clear clipboard
sl: Počisti odložišče

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Cut
sl: Izreži

en: Go To
sl: Pojdi na

en: Places
sl: Mesta

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Select
sl: Izbor

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Share
sl: Deli

en: Close this tab
sl: Zapri ta zavihek

en: Open in a new tab
sl: Odpri v novem zavihku

en: Unlock
sl: Odkleni

en: Authentication required
sl: Zahtevana je overitev

en: Authentication failed
sl: Overitev je spodletela

en: Open with
sl: Odpri z

en: Are you sure you want to permanently delete '%1'?
sl: Ali ste prepričani, da želite trajno izbrisati '%1'?

en: Enter a new name
sl: Vnesite novo ime

en: Create file
sl: Ustvari datoteko

en: OK
sl: V redu

en: Choose action
sl: Izberite dejanje

en: For file: %1
sl: Za datoteko: %1

en: Open
sl: Odprto

en: Operation in progress
sl: Dejanje se opravilo

en: File operation
sl: Datotečno opravilo

en: Ok
sl: V redu

en: Readable
sl: Berljivo

en: Writable
sl: Zapisljivo

en: Executable
sl: Izvedljivo

en: Modified:
sl: Spremenjeno:

en: Accessed:
sl: Zadnji dostop:

en: Permissions:
sl: Dovoljenja:

en: No files
sl: Ni datotek

en: File operation error
sl: Napaka med opravilom z datoteko

en: Paste files
sl: Prilepi datoteke

en: Could not rename
sl: Ni mogoče preimenovati

en: Show Hidden Files
sl: Pokaži skrite datoteke

en: View As
sl: Poglej kot

en: List
sl: Seznam

en: Icons
sl: Ikone

en: Sort By
sl: Razvrsti po

en: Name
sl: Ime

en: Date
sl: Datum

en: Sort Order
sl: Zaporedje razvrščanja

en: Theme
sl: Stil

en: Folder not accessible
sl: Mapa ni dostopna

note: TRANSLATORS: this refers to a folder name
en: Can not access %1
sl: Do %1 ni mogoče dostopati

en: Unknown
sl: Neznano

en: path or url may not exist or cannot be read
sl: pot ali url morda ne obstaja oz. ni mogoče prebrati

en: Rename error
sl: Napaka preimenovanja

en: Error creating new folder
sl: Napaka med ustvarjanjem nove mape

en: items
sl: predmetov

en: File or Directory does not exist
sl: Datoteka ali direktorij ne obstaja

en:  does not exist
sl:  ne obstaja

en: no write permission on folder
sl: ni pisalnih dovoljenj za mapo

en: Could not remove the item
sl: Odstranitev ni uspela za predmet

en: Could not find a suitable name to backup
sl: Ni bilo mogoče najti primernega imena za varnostno kopijo

en: Could not create the directory
sl: Mape ni bilo mogoče ustvariti

en: Could not create link to
sl: Ni mogoče ustvariti povezave do

en: Could not set permissions to dir
sl: Ni bilo mogoče nastaviti dovoljenj za mapo

en: Could not open file
sl: Datoteke ni mogoče odpreti

en: Could not create file
sl: Ni mogoče ustvariti datoteke

en: Could not remove the directory/file
sl: Ni mogoče odstraniti mape/datoteke

en: Could not move the directory/file
sl: Ni mogoče premakniti mape/datoteke

en: Write error in
sl: Napaka pisanja v

en: Read error in
sl: Napaka branja v

en:  Copy
sl:  Kopiraj

en: Set permissions error in
sl: Nastavi napako dovoljenj v

en: Could not create trash info file
sl: Datoteke s podatkovnimi smetmi ni bilo mogoče ustvariti

en: Could not remove the trash info file
sl: Datoteke s podatkovnimi smetmi ni bilo mogoče odstraniti

en: Cannot move items
sl: Predmetov ni mogoče premakniti

en: origin and destination folders are the same
sl: izvirne in ciljne mape so enake
