ubuntu-filemanager-app - en to sr translation catalogue (92 entries)

en: File Manager
sr: Управник датотека

en: Extract archive
sr: Распакуј архиву

en: Cancel
sr: Откажи

en: Delete
sr: Обриши

en: Clear clipboard
sr: Очисти оставу исечака

en: Copy
sr: Копирај

en: Cut
sr: Исеци

en: Go To
sr: Иди на

en: Places
sr: Места

en: Properties
sr: Својства

en: Rename
sr: Преименуј

en: Select
sr: Изабери

en: Settings
sr: Подешавања

en: Close this tab
sr: Затвори овај језичак

en: Open in a new tab
sr: Отвори у новом језичку

en: Authentication required
sr: Потребно је потврђивање овлашћења

en: Authentication failed
sr: Аутентификација није успела

en: Open with
sr: Отвори са

en: Extract Archive
sr: Распакујте архиву

en: Are you sure you want to extract '%1' here?
sr: Јесте ли сигурни да желите овде да расакујете '%1'?

en: Are you sure you want to permanently delete '%1'?
sr: Да ли сте сигурни да желите трајно да обришете '%1'?

en: Deleting files
sr: Бришем датотеке

en: Enter a new name
sr: Унети ново име

en: Create file
sr: Направите датотеку

en: Extracting archive '%1'
sr: Распакивање архиве '%1'

en: OK
sr: У реду

en: Extracting failed
sr: Распакивање неуспешно

en: Extracting the archive '%1' failed.
sr: Распакивање архиве '%1' је неуспешно.

en: Choose action
sr: Изабери дејство

en: For file: %1
sr: За датотеку: %1

en: Open
sr: Отвори

en: Operation in progress
sr: Радња се извршава

en: File operation
sr: Радња над датотеком

en: User
sr: Корисник

en: Password
sr: Лозинка

en: Save password
sr: Сачувај лозинку

en: Ok
sr: У реду

en: Archive file
sr: Датотека архиве

en: Do you want to extract the archive here?
sr: Да ли желите да распакујете архиву овде?

en: Open with another app
sr: Отворите са другом апликацијом

en: Readable
sr: Читљиво

en: Writable
sr: Уписиво

en: Executable
sr: Извршно

en: Modified:
sr: Измењено:

en: Accessed:
sr: Приступљено:

en: Permissions:
sr: Дозволе:

en: No files
sr: Нема датотека

en: File operation error
sr: Грешка при раду са датотеком

en: Paste files
sr: Налепите датотеке

en: Could not rename
sr: Не могу преименовати

en: Show Hidden Files
sr: Прикажи скривене датотеке

en: View As
sr: Прикажи као

en: List
sr: Списак

en: Icons
sr: Иконе

en: Sort By
sr: Поређај по

en: Name
sr: Име

en: Date
sr: Датум

en: Sort Order
sr: Сортирање

en: Folder not accessible
sr: Фасцикла није доступна

note: TRANSLATORS: this refers to a folder name
en: Can not access %1
sr: не могу да приступим %1

en: Unknown
sr: Непознато

en: path or url may not exist or cannot be read
sr: путања или линк можда не постоји или је нечитљив

en: Rename error
sr: Грешка у преименовању

en: Error creating new folder
sr: Грешка у реирању нове фасцикле

en: items
sr: ставке

en: File or Directory does not exist
sr: Датотека или директоријум не постоји

en:  does not exist
sr:  не постоји

en: Cannot access File or Directory
sr: Не могу приступити документу или директоријуму

en:  it needs Authentication
sr:  захтева аутентификацију

en: Cannot copy/move items
sr: Не могу отворити/преместити ставке

en: no write permission on folder
sr: немате дозволе за писање у директоријуму

en: Could not remove the item
sr: Не могу уклонити

en: Could not find a suitable name to backup
sr: Не могу наћи прикладно име за резервну копију

en: Could not create the directory
sr: Не могу креирати директоријум

en: Could not create link to
sr: Не могу креирати линк ка

en: Could not set permissions to dir
sr: Не могу поставити дозволе за директоријум

en: Could not open file
sr: Не могу да отворим датотеку

en: There is no space to copy
sr: Нема довољно простора за копирање

en: Could not create file
sr: Не могу да направим датотеку

en: Could not remove the directory/file
sr: Не могу да уклоним директоријум/датотеку

en: Could not move the directory/file
sr: Не могу да померим директоријум/датотеку

en: Write error in
sr: Грешка уписивања у

en: Read error in
sr: Грешка читања у

en:  Copy
sr:  Умножи

en: Set permissions error in
sr: Грешка у подешеним дозволама у

en: Could not create trash info file
sr: Не могу да направим инфо документ канте

en: Could not remove the trash info file
sr: Не могу да уклоним инфо документ канте

en: Cannot move items
sr: Не могу да померим ставке

en: origin and destination folders are the same
sr: изворни и циљани доректоријуми су исти

en: There is no space to download
sr: Нема довољно простора за преузимање

en: net tool not found, check samba installation
sr: мрежни алат није пронађен, проверите самба инсталацију

en: cannot write in
sr: не могу уписати у
