ubuntu-filemanager-app - en to ug translation catalogue (57 entries)

en: File Manager
ug: ھۆججەت باشقۇرغۇ

en: Extract archive
ug: ئارخىپ يەش

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Clear clipboard
ug: چاپلاش تاختىسىنى بىكارلا

en: Copy
ug: كۆچۈر

en: Cut
ug: كەس

en: Go To
ug: يۆتكەل

en: Places
ug: ئورۇنلار

en: Properties
ug: خاسلىق

en: Rename
ug: ئات ئۆزگەرت

en: Select
ug: تاللاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Close this tab
ug: بۇ بەتكۈچنى ياپىدۇ

en: Open in a new tab
ug: يېڭى بەتكۈچتە ئاچ

en: Authentication required
ug: كىملىك دەلىللەش زۆرۈر

en: Authentication failed
ug: كىملىك دەلىللەش مەغلۇپ بولدى

en: Open with
ug: ئاچىدىغان پروگرامما

en: Are you sure you want to permanently delete '%1'?
ug: ‹%1› نى راستلا مەڭگۈلۈككە ئۆچۈرەمسىز؟

en: Deleting files
ug: ھۆججەت ئۆچۈرۈۋاتىدۇ

en: Enter a new name
ug: يېڭى ئاتىنى كىرگۈزۈڭ

en: Create file
ug: ھۆججەت قۇر

en: OK
ug: جەزملە

en: Choose action
ug: مەشغۇلات تاللاڭ

en: For file: %1
ug: ھۆججەت: %1

en: Open
ug: ئاچ

en: Operation in progress
ug: مەشغۇلات ئىشلىنىۋاتىدۇ

en: File operation
ug: ھۆججەت مەشغۇلات

en: Ok
ug: جەزىملە

en: Readable
ug: ئوقۇغىلى بولىدىغان

en: Writable
ug: يازغىلى بولىدىغان

en: Executable
ug: ئىجراچان

en: Modified:
ug: ئۆزگەرتكەن:

en: Accessed:
ug: زىيارەت:

en: Permissions:
ug: ھوقۇقى:

en: No files
ug: ھۆججەت يوق

en: File operation error
ug: ھۆججەت مەشغۇلاتىدىكى خاتالىق

en: Paste files
ug: ھۆججەتلەرنى چاپلايدۇ

en: Could not rename
ug: ئاتىنى ئۆزگەرتكىلى بولمىدى

en: Show Hidden Files
ug: يوشۇرۇن ھۆججەتلەرنى كۆرسەت

en: View As
ug: كۆرۈنۈشى

en: List
ug: تىزىم

en: Icons
ug: سىنبەلگىلەر

en: Sort By
ug: تەرتىپى

en: Name
ug: ئاتى

en: Date
ug: چېسلا

en: Sort Order
ug: تەرتىپلەش تەرتىپى

en: Folder not accessible
ug: قىسقۇچنى زىيارەت قىلغىلى بولمايدۇ

note: TRANSLATORS: this refers to a folder name
en: Can not access %1
ug: %1 نى زىيارەت قىلالمىدى

en: items
ug: تۈرلەر

en: File or Directory does not exist
ug: ھۆججەت ياكى مۇندەرىجە ساقلانمىغان

en:  does not exist
ug:  ساقلانمىغان

en: Could not create the directory
ug: مۇندەرىجە قۇرالمايدۇ

en: Could not create link to
ug: ئۇلىنالمايدۇ

en: Could not open file
ug: ھۆججەت ئېچىلىمدى

en:  Copy
ug:  كۈچۈر

en: Cannot move items
ug: نىشاننى يۆتكەشكە ئامالسىز
