ubuntu-filemanager-app - en to uk translation catalogue (168 entries)

en: File Manager
uk: Файловий менеджер

en: folder;manager;explore;disk;filesystem;
uk: папка;менеджер;дослідити;диск;файлова система;folder;manager;explore;disk;filesystem;

en: Add bookmark
uk: Додати закладку

en: Extract archive
uk: Розпакувати архів

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Delete
uk: Видалити

en: Clear clipboard
uk: Очистити буфер обміну

en: Copy
uk: Копіювати

en: Cut
uk: Вирізати

en: Paste %1 file | Paste %1 files
uk[0]: Вставити %1 файл
uk[1]: Вставити %1 файлів
uk[2]: Вставити %1 файлів

en: Go back
uk: Повернутися

en: Go next
uk: Перейти далі

en: Go To
uk: Перейти до

en: New Item
uk: Новий об'єкт

en: Open with...
uk: Відкрити з...

en: Places
uk: Місця

en: Properties
uk: Властивості

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Search
uk: Пошук

en: Select
uk: Обрати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Share
uk: Поділитися

en: Add tab
uk: Додати вкладку

en: Close this tab
uk: Закрити вкладку

en: Open in a new tab
uk: Відкрити в новій вкладці

en: Open Terminal Here
uk: Відкрити термінал тут

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Authentication required
uk: Потрібна аутентифікація

en: Use your fingerprint to access restricted content
uk: Застосуйте свій відбиток пальця для доступу до захищенного контенту

note: TRANSLATORS: "Touch" here is a verb
en: Touch sensor
uk: Доторкніться до сенсору

en: Use password
uk: Використати пароль

en: Authentication failed!
uk: Помилка аутентифікації!

en: Please retry
uk: Спробуйте ще раз, будь ласка

en: Authentication failed
uk: Помилка аутентифікації

en: Your passphrase is required to access restricted content
uk: Необхідна кодова фраза для доступу до захищенного контенту

en: Your passcode is required to access restricted content
uk: Необхідний пароль для доступу до захищенного контенту

en: passphrase (default is 0000 if unset)
uk: кодова фраза (за замовчуванням 0000)

en: passcode (default is 0000 if unset)
uk: пін-код (за замовчуванням 0000)

en: Authentication failed. Please retry
uk: Помилка аутентификації. Спробуйте ще раз, будь ласка

en: Authenticate
uk: Аутентифікація

en: %1 file | %1 files
uk[0]: %1 файл
uk[1]: %1 файли
uk[2]: %1 файлів

en: Folder
uk: Директорія

en: Pick
uk: Обрати

en: Open with
uk: Відкрити за допомогою

en: Extract Archive
uk: Розпакувати архів

en: Are you sure you want to extract '%1' here?
uk: Дійсно розпакувати '%1' тут?

en: Are you sure you want to permanently delete '%1'?
uk: Дійсно видалити назавжди '%1'?

en: these files
uk: ці файли

en: Deleting files
uk: Видалення файлів

en: Enter a new name
uk: Введіть нове ім'я

en: Create Item
uk: Створити об'єкт

en: Enter name for new item
uk: Введіть ім'я для нового об'єкту

en: Item name
uk: ім'я об'єкту

en: Create file
uk: Створити файл

en: Created file '%1'
uk: Створено файл "%1"

en: Create Folder
uk: Створити директорію

en: Created folder '%1'
uk: Створено теку "%1"

en: Extracting archive '%1'
uk: Розпаковування архиву '%1'

en: OK
uk: ОК

en: Extracting failed
uk: Помилка при розпаковуванні

en: Extracting the archive '%1' failed.
uk: Помилка при розпаковуванні архіву '%1'.

en: Choose action
uk: Оберіть дію

en: For file: %1
uk: Для файлу: %1

en: Open
uk: Відкрити

en: Operation in progress
uk: Виконується дія

en: File operation
uk: Операція з файлом

en: User
uk: Користувач

en: Password
uk: Пароль

en: Save password
uk: Зберегти пароль

en: Ok
uk: Добре

en: Archive file
uk: Файл-архів

en: Do you want to extract the archive here?
uk: Ви хочете розпакувати архів тут?

en: Open with another app
uk: Відкрити в іншій програмі

en: Open file
uk: Відкрити файл

en: What do you want to do with the clicked file?
uk: Що Ви хочете зробити з обраним файлом?

en: Preview
uk: Перегляд

en: successfully saved:
uk: успішно збережено:

en: failed to save:
uk: не вдалося зберегти:

en: into: %1
uk: до: %1

en: Warning: Content-Hub does not overwrite existing files. The following were detected:
uk: Попередження: Content-Hub не перезаписує існуючі файли. Було виявлено наступне:

en: Import Results
uk: Результати імпорту

en: Readable
uk: Той, що можна прочитати

en: Writable
uk: Той, що можна записати

en: Executable
uk: Той, що можна виконати

en: Where:
uk: Де:

en: Created:
uk: Створений:

en: Modified:
uk: Змінений:

en: Accessed:
uk: Останній доступ:

en: Permissions:
uk: Права:

en: Close
uk: Закрити

en: Restricted access
uk: Захищений доступ

en: Authentication is required in order to see all the content of this folder.
uk: Для перегляду вмісту цієї теки потрібно пройти аутентифікацію.

en: No files
uk: Нема файлів

en: This folder is empty.
uk: Ця тека порожня.

en: Authentication is required in order to see the content of this folder.
uk: Для перегляду вмісту цієї теки потрібна аутентифікація.

en: File operation error
uk: Помилка файлової операції

en: %1 item | %1 items
uk[0]: %1 елемент
uk[1]: %1 елементи
uk[2]: %1 елементів

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Search...
uk: Пошук...

en: File Contents
uk: Вміст файлу

en: Recursive
uk: Рекурсивно

en: Note: Slow in large directories
uk: Примітка: Повільно працює у великих теках

en: Cleared clipboard
uk: Буфер обміну очищений

en: Paste files
uk: Вставити файли

en: Pasted item | Pasted items
uk[0]: Вставлений файл
uk[1]: Вставлені файли
uk[2]: Вставлені файли

en: Added '%1' to Places
uk: "%1" додано до Місць

en: Save here
uk: Зберегти тут

en: Select files (%1 selected)
uk: Оберіть файли (%1 обрано)

en: %1 item selected | %1 items selected
uk[0]: %1 елемент обраний
uk[1]: %1 елементи обрано
uk[2]: %1 елементів обрано

en: Could not rename
uk: Перейменувати не вийшло

en: Insufficient permissions, name contains special chars (e.g. '/'), or already exists
uk: Недостатньо дозволів, назва містить спеціальні символи (наприклад, "/") або вже існує

en: Show Hidden Files
uk: Показати приховані файли

en: Default open action
uk: Типове відкриття файлу

en: View As
uk: Переглянути як

en: List
uk: Список

en: Icons
uk: Піктограми

en: Grid size
uk: Розмір сітки

en: S
uk: Мал

en: M
uk: Сер

en: L
uk: Вел

en: XL
uk: Вел+

en: List size
uk: Розмір списку

en: Sort By
uk: Впорядкувати за

en: Name
uk: Назва

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Sort Order
uk: Порядок сортування

en: Theme
uk: Тема

en: System
uk: Система

en: Light
uk: Світлий

en: Dark
uk: Темний

en: Folder not accessible
uk: Тека не доступна

note: TRANSLATORS: this refers to a folder name
en: Can not access %1
uk: Доступ до %1 відсутній

en: Directories
uk: Теки

en: Files
uk: Файли

en: Unknown
uk: Невідомо

en: path or url may not exist or cannot be read
uk: шлях або посилання можливо не існують або недоступні

en: Rename error
uk: Помилка перейменування

en: Error creating new folder
uk: Помилка створення нової теки

en: Touch file error
uk: Помилка файлу Touch

en: items
uk: елементи

en: File or Directory does not exist
uk: Файл або тека не існують

en:  does not exist
uk:  не існує

en: Cannot access File or Directory
uk: Доступу до файлу або теки немає

en:  it needs Authentication
uk:  потребує Аутентифікації

en: Cannot copy/move items
uk: Не можливо скопіювати/перенести елементи

en: no write permission on folder
uk: немає дозволу на запис у теку

en: Could not remove the item
uk: Не вийшло вилучити

en: Could not find a suitable name to backup
uk: Не знайшлося належної назви для бекапу

en: Could not create the directory
uk: Не вийшло створити теку

en: Could not create link to
uk: Не вийшло створити посилання до

en: Could not set permissions to dir
uk: Не вийшло задати дозволи для теки

en: Could not open file
uk: Не вийшло відкрити файл

en: There is no space to copy
uk: Немає місця для копіювання

en: Could not create file
uk: Не вийшло створити файл

en: Could not remove the directory/file
uk: Не вийшло вилучити теку/файл

en: Could not move the directory/file
uk: Не вийшло перемісти теку/файл

en: Write error in
uk: Помилка запису у

en: Read error in
uk: Помилка читання у

en:  Copy
uk:  Копіювати

en: Set permissions error in
uk: Помилка встановлення дозволів у

en: Could not create trash info file
uk: Не вийшло створити файл з інформацією для кошика

en: Could not remove the trash info file
uk: Не вийшло вилучити файл з інформацією для кошика

en: Cannot move items
uk: Неможливо перемістити елементи

en: origin and destination folders are the same
uk: оригінальна та цільова теки однакові

en: There is no space to download
uk: Немає місця для звантаження

en: net tool not found, check samba installation
uk: мережева утиліта не знайдена, перевірте установку samba

en: cannot write in
uk: неможливо записати у
