ubuntu-filemanager-app - en to fa translation catalogue (144 entries)

en: File Manager
fa: مدیر پرونده

en: folder;manager;explore;disk;filesystem;
fa: پوشه ؛ مدیریت ؛ کاوش ، دیسک ؛ سیستم فایل؛

en: Add bookmark
fa: اضافه کردن نشانه

en: Extract archive
fa: استخراج بایگانی

en: Cancel
fa: لغو

en: Delete
fa: حذف

en: Clear clipboard
fa: پاک‌سازی تخته‌حافظه

en: Copy
fa: رونوشت

en: Cut
fa: برش

en: Paste %1 file | Paste %1 files
fa[0]: چسباندن %1 پرونده

en: Go back
fa: بازگشت

en: Go next
fa: بعدی

en: Go To
fa: رفتن به

en: New Item
fa: آیتم جدید

en: Places
fa: مکان‌ها

en: Properties
fa: ویژگی‌ها

en: Rename
fa: تغییر نام

en: Select
fa: گزینش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Share
fa: به‌اشتراک گذاری

en: Add tab
fa: افزودن برگه

en: Close this tab
fa: بستن این زبانه

en: Open in a new tab
fa: گشودن در زبانه‌ی جدید

en: Unlock
fa: بازگشایی

en: Authentication required
fa: تأیید هویت لازم است

en: Use your fingerprint to access restricted content
fa: برای دسترسی به محتوای محدود ، از اثر انگشت خود استفاده کنید

note: TRANSLATORS: "Touch" here is a verb
en: Touch sensor
fa: سنسور لمسی

en: Use password
fa: استفاده از گذرواژه

en: Authentication failed!
fa: تأیید هویت ناموفق!

en: Please retry
fa: لطفاً دوباره سعی کنید

en: Authentication failed
fa: تأیید هویت شکست خورد

en: Your passphrase is required to access restricted content
fa: رمز عبور شما برای دسترسی به محتوای محدود مورد نیاز است

en: Your passcode is required to access restricted content
fa: رمز عبور شما برای دسترسی به محتوای محدود مورد نیاز است

en: passphrase (default is 0000 if unset)
fa: عبارت عبور (در صورت عدم تنظیم 0000 است)

en: passcode (default is 0000 if unset)
fa: کد عبور (پیش فرض در صورت عدم تنظیم 0000 است)

en: Authentication failed. Please retry
fa: تأیید هویت ناموفق. لطفاً دوباره سعی کنید

en: Authenticate
fa: تصدیق کردن

en: Folder
fa: پوشه‌

en: Pick
fa: انتخاب

en: Open with
fa: گشودن با

en: Extract Archive
fa: استخراج بایگانی

en: Are you sure you want to extract '%1' here?
fa: مطمئنید که می‌خواهید «%1» را این‌جا استخراج کنید؟

en: Are you sure you want to permanently delete '%1'?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید «%1» را برای همیشه حذف کنید؟

en: these files
fa: این پرونده ها

en: Deleting files
fa: در حال حذف پرونده‌ها

en: Enter a new name
fa: یک نام جدید وارد کنید

en: Create Item
fa: ایجاد آیتم

en: Enter name for new item
fa: نام آیتم جدید را وارد کنید

en: Item name
fa: نام آیتم

en: Create file
fa: ایجاد پرونده

en: Create Folder
fa: ایجاد پوشه

en: Extracting archive '%1'
fa: درحال استخراج بایگانی «%1»

en: OK
fa: قبول

en: Extracting failed
fa: استخراج شکست خورد

en: Extracting the archive '%1' failed.
fa: استخراج بایگانی «%1» شکست خورد

en: Choose action
fa: انتخاب عمل

en: For file: %1
fa: برای پرونده: %1

en: Open
fa: گشودن

en: Operation in progress
fa: عملیات در حال پیش‌روی است

en: File operation
fa: عملیات پرونده

en: User
fa: کاربر

en: Password
fa: گذرواژه

en: Save password
fa: ذخیرهٔ گذرواژه

en: Ok
fa: قبول

en: Archive file
fa: پرونده‌ی بایگانی

en: Do you want to extract the archive here?
fa: آیا می خواهید بایگانی را این‌جا استخراج کنید؟

en: Open with another app
fa: گشودن با برنامه‌ای دیگر

en: Open file
fa: بازکردن پرونده

en: What do you want to do with the clicked file?
fa: می خواهید با فایل کلیک شده چه کاری انجام دهید؟

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Readable
fa: قابل خواندن

en: Writable
fa: قابل نوشتن

en: Executable
fa: قابل اجرا

en: Where:
fa: جایی که:

en: Created:
fa: ایجاد شده:

en: Modified:
fa: تغییر:

en: Accessed:
fa: دست‌رسی:

en: Permissions:
fa: اجازه‌ها:

en: Restricted access
fa: دسترسی محدود

en: Authentication is required in order to see all the content of this folder.
fa: به منظور مشاهده کلیه محتوای این پوشه ، احراز هویت لازم است.

en: No files
fa: بدون پرونده

en: This folder is empty.
fa: این پوشه خالی است.

en: Authentication is required in order to see the content of this folder.
fa: برای دیدن محتوای این پوشه احراز هویت لازم است.

en: File operation error
fa: خطای عملیات پرونده

en: %1 item | %1 items
fa[0]: %1 موارد

en: Paste files
fa: چسباندن پرونده‌ها

en: Save here
fa: اینجا ذخیره کنید

en: %1 item selected | %1 items selected
fa[0]: %1 مورد انتخاب شد

en: Could not rename
fa: نمی‌توان نام را تغییر داد

en: Insufficient permissions, name contains special chars (e.g. '/'), or already exists
fa: دسترسی محدود ، نام حاوی کارکتر های خاص است (مثل '/')، یا در حال حاظر موجود است

en: Show Hidden Files
fa: نمایش پرونده‌های مخفی

en: View As
fa: دیدن به عنوان

en: List
fa: فهرست

en: Icons
fa: شمایل

en: Grid size
fa: اندازه شبکه

en: S
fa: س

en: M
fa: م

en: L
fa: ل

en: List size
fa: اندازه فهرست

en: Sort By
fa: چینش بر اساس

en: Name
fa: نام

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Sort Order
fa: ترتیب چینش

en: Theme
fa: تم

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک

en: Folder not accessible
fa: پوشه قابل دست‌رسی نیست

note: TRANSLATORS: this refers to a folder name
en: Can not access %1
fa: نمی‌توان به %1 دست‌رسی داشت

en: Directories
fa: فایل ها

en: Files
fa: پرونده ها

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: path or url may not exist or cannot be read
fa: ممکن است مسیر یا نشانی موجود یا قابل خواندن نباشند

en: Rename error
fa: خطا در تغییر نام

en: Error creating new folder
fa: خطا در ایجاد پوشه‌ی جدید

en: Touch file error
fa: خطای فایل touch

en: items
fa: موارد

en: File or Directory does not exist
fa: پرونده یا شاخه موجود نیست

en:  does not exist
fa:  موجود نیست

en: Cannot access File or Directory
fa: نمی‌توان به پرونده یا شاخه دسترسی داشت

en:  it needs Authentication
fa:  نیاز به تأیید هویت دارد

en: Cannot copy/move items
fa: نمی‌توان موردها را رونوشت/جابه‌جا کرد

en: no write permission on folder
fa: فقدان اجازه‌ی نوشتن در پوشه‌ی

en: Could not remove the item
fa: ناتوان در برداشتن مورد

en: Could not find a suitable name to backup
fa: ناتوان در یافتن نامی مناسب برای پشتبان گیری

en: Could not create the directory
fa: ناتوان در ایجاد شاخه

en: Could not create link to
fa: ناتوان در ایجاد پیوند به

en: Could not set permissions to dir
fa: ناتوان در تنظیم اجازه برای شاخه

en: Could not open file
fa: ناتوان در گشودن پرونده

en: There is no space to copy
fa: هیچ فضایی برای رونوشت وجود ندارد

en: Could not create file
fa: ناتوان در ایجاد پرونده

en: Could not remove the directory/file
fa: ناتوان در برداشتن پرونده/شاخه‌ی

en: Could not move the directory/file
fa: ناتوان در ناتوان در برداشتن پرونده/شاخه‌ی

en: Write error in
fa: خطای نوشتن در

en: Read error in
fa: خطای خواندن در

en:  Copy
fa:  رونوشت

en: Set permissions error in
fa: تنظیم خطای اجازه در

en: Could not create trash info file
fa: ناتوان در ایجاد پرونده‌ی اطّلاعات زباله‌دان

en: Could not remove the trash info file
fa: ناتوان در برداشتن پرونده‌ی اطّلاعات زباله‌دان

en: Cannot move items
fa: ناتوان در جابه‌جایی موارد

en: origin and destination folders are the same
fa: پوشه‌های مبدأ و مقصد یکی هستند

en: There is no space to download
fa: هیچ فضایی برای بارگیری وجود ندارد

en: net tool not found, check samba installation
fa: ابزار شبکه پیدا نشد. نصب سامبا را بررسی کنید

en: cannot write in
fa: ناتوان در نوشتن در
