ubuntu-filemanager-app - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ಧುಮಾಡು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸು

en: Copy
kn: ಅನುಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸೆಟ್ಟಿಂಗ್‌ಗಳು

en: OK
kn: ಸರಿ
