ubuntu-filemanager-app - en to pl translation catalogue (159 entries)

en: File Manager
pl: Menedżer plików

en: folder;manager;explore;disk;filesystem;
pl: folder;manager;explore;dysk;system plików;

en: Add bookmark
pl: Dodaj zakładkę

en: Extract archive
pl: Rozpakuj archiwum

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Delete
pl: Usuń

en: Clear clipboard
pl: Wyczyść schowek

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Cut
pl: Wytnij

en: Paste %1 file | Paste %1 files
pl[0]: Wklej %1 plik
pl[1]: Wklej %1 pliki
pl[2]: Wklej %1 plików

en: Go back
pl: Wróć

en: Go next
pl: Dalej

en: Go To
pl: Przejdź do

en: New Item
pl: Nowy element

en: Open with...
pl: Otwórz za pomocą...

en: Places
pl: Miejsca

en: Properties
pl: Właściwości

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Search
pl: Szukaj

en: Select
pl: Wybierz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Share
pl: Udostępnij

en: Add tab
pl: Dodaj kartę

en: Close this tab
pl: Zamknij kartę

en: Open in a new tab
pl: Otwórz w nowej karcie

en: Open Terminal Here
pl: Otwórz Terminal w tym położeniu

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Authentication required
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie

en: Use your fingerprint to access restricted content
pl: Użyj odcisku palca, aby uzyskać dostęp do zastrzeżonych treści

note: TRANSLATORS: "Touch" here is a verb
en: Touch sensor
pl: Czujnik dotyku

en: Use password
pl: Użyj hasła

en: Authentication failed!
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się!

en: Please retry
pl: Proszę spróbuj ponownie

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się

en: Your passphrase is required to access restricted content
pl: Twoje hasło jest wymagane, aby uzyskać dostęp do zastrzeżonych treści

en: Your passcode is required to access restricted content
pl: Twoje hasło jest wymagane, aby uzyskać dostęp do zastrzeżonych treści

en: passphrase (default is 0000 if unset)
pl: hasło (domyślnie 0000 jeśli nie ustawiono)

en: passcode (default is 0000 if unset)
pl: hasło (domyślnie 0000 jeśli nie ustawiono)

en: Authentication failed. Please retry
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się. Proszę spróbuj ponownie

en: Authenticate
pl: Uwierzytelnij

en: %1 file | %1 files
pl[0]: %1 plik
pl[1]: %1 pliki
pl[2]: %1 plików

en: Folder
pl: Katalog

en: Pick
pl: Wybierz

en: Open with
pl: Otwórz za pomocą

en: Extract Archive
pl: Rozpakuj archiwum

en: Are you sure you want to extract '%1' here?
pl: Czy na pewno tutaj rozpakować '%1'?

en: Are you sure you want to permanently delete '%1'?
pl: Czy na pewno trwale usunąć '%1'?

en: these files
pl: te pliki

en: Deleting files
pl: Usuwanie plików

en: Enter a new name
pl: Podaj nową nazwę

en: Create Item
pl: Utwórz element

en: Enter name for new item
pl: Wpisz nazwę dla nowego elementu

en: Item name
pl: Nazwa elementu

en: Create file
pl: Utwórz plik

en: Created file '%1'
pl: Utworzono plik "%1"

en: Create Folder
pl: Utwórz katalog

en: Created folder '%1'
pl: Utworzono katalog '%1'

en: Extracting archive '%1'
pl: Rozpakowywanie archiwum '%1'

en: Extracting failed
pl: Rozpakowanie nie powiodło się

en: Extracting the archive '%1' failed.
pl: Rozpakowanie archiwum '%1' nie powiodło się.

en: Choose action
pl: Wybierz akcję

en: For file: %1
pl: Dla pliku: %1

en: Open
pl: Otwórz

en: Operation in progress
pl: Operacja w toku

en: File operation
pl: Operacje na pliku

en: User
pl: Użytkownik

en: Password
pl: Hasło

en: Save password
pl: Zapisz hasło

en: Ok
pl: OK

en: Archive file
pl: Plik archiwum

en: Do you want to extract the archive here?
pl: Czy rozpakować to archiwum tutaj?

en: Open with another app
pl: Otwórz w innym programie

en: Open file
pl: Otwórz plik

en: What do you want to do with the clicked file?
pl: Co chcesz zrobić z plikiem click?

en: Preview
pl: Podgląd

en: successfully saved:
pl: Pomyślnie zapisano:

en: failed to save:
pl: nie udało się zapisać:

en: into: %1
pl: do: %1

en: Warning: Content-Hub does not overwrite existing files. The following were detected:
pl: Ostrzeżenie: Content-Hub nie nadpisuje istniejących plików. Wykryto następujące elementy:

en: Import Results
pl: Importuj wyniki

en: Readable
pl: Do odczytu

en: Writable
pl: Do zapisu

en: Executable
pl: Wykonywalny

en: Where:
pl: Gdzie:

en: Created:
pl: Utworzony:

en: Modified:
pl: Zmodyfikowano:

en: Accessed:
pl: Ostatnio otwarty:

en: Permissions:
pl: Uprawnienia:

en: Close
pl: Zamknij

en: Restricted access
pl: Ograniczony dostęp

en: Authentication is required in order to see all the content of this folder.
pl: Uwierzytelnienie jest wymagane, aby zobaczyć całą zawartość tego folderu.

en: No files
pl: Brak plików

en: This folder is empty.
pl: Ten folder jest pusty.

en: Authentication is required in order to see the content of this folder.
pl: Uwierzytelnienie jest wymagane, aby zobaczyć zawartość tego folderu.

en: File operation error
pl: Błąd operacji na pliku

en: %1 item selected | %1 items selected
pl[0]: %1 wybrany element
pl[1]: %1 wybrane elementy
pl[2]: %1 wybranych elementów

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Save here
pl: Zapisz tutaj

en: Select files (%1 selected)
pl: Wybierz pliki (wybrano %1)

en: %1 item | %1 items
pl[0]: %1 element
pl[1]: %1 elementy
pl[2]: %1 elementów

en: Search...
pl: Szukaj...

en: File Contents
pl: Zawartość pliku

en: Recursive
pl: Cyklicznie

en: Note: Slow in large directories
pl: Uwaga: Wolny w dużych katalogach

en: Show Hidden Files
pl: Pokaż ukryte pliki

en: Default open action
pl: Domyślna akcja otwierania

en: View As
pl: Wyświetl jako

en: List
pl: Lista

en: Icons
pl: Ikony

en: Grid size
pl: Wielkość kratki

en: S
pl: Pd.

en: List size
pl: Rozmiar listy

en: Sort By
pl: Sortuj według

en: Name
pl: Etykieta

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Sort Order
pl: Kolejność sortowania

en: Theme
pl: Motyw

en: Light
pl: Jasny

en: Dark
pl: Ciemny

en: Folder not accessible
pl: Katalog niedostępny

note: TRANSLATORS: this refers to a folder name
en: Can not access %1
pl: Nie można uzyskać dostępu do %1

en: Could not rename
pl: Nie udało się zmienić nazwy

en: Insufficient permissions, name contains special chars (e.g. '/'), or already exists
pl: Niewystarczające uprawnienia, nazwa zawiera znaki specjalne (np. "/") lub już istnieje

en: Directories
pl: Katalogi

en: Files
pl: Pliki

en: Unknown
pl: Nieznane

en: path or url may not exist or cannot be read
pl: Ścieżka lub adres URL nie istnieje lub nie mogą zostać odczytane

en: Rename error
pl: Błąd zmiany nazwy

en: Error creating new folder
pl: Błąd podczas tworzenia nowego katalogu

en: Touch file error
pl: Błąd pliku Touch

en: items
pl: elementy/ów

en: File or Directory does not exist
pl: Plik lub katalog nie istnieje

en:  does not exist
pl:  nie istnieje

en: Cannot access File or Directory
pl: Brak dostępu do pliku lub katalogu

en:  it needs Authentication
pl:  akcja wymaga uwierzytelnienia

en: Cannot copy/move items
pl: Nie można skopiować/przenieść plików

en: no write permission on folder
pl: Brak uprawnień do zapisu w katalogu

en: Could not remove the item
pl: nie można usunąć

en: Could not find a suitable name to backup
pl: Nie udało się znaleźć odpowiedniej nazwy dla kopii

en: Could not create the directory
pl: Nie można utworzyć katalogu

en: Could not create link to
pl: Nie można utworzyć linku do

en: Could not set permissions to dir
pl: Nie można zmienić uprawnień katalogu

en: Could not open file
pl: Nie można otworzyć pliku

en: There is no space to copy
pl: Brak miejsca na skopiowanie pliku

en: Could not create file
pl: Nie można utworzyć pliku

en: Could not remove the directory/file
pl: Nie można usunąć pliku/katalogu

en: Could not move the directory/file
pl: Nie można przenieść pliku/katalogu

en: Write error in
pl: Błąd zapisu w

en: Read error in
pl: Błąd odczytu w

en:  Copy
pl:  Kopiuj

en: Set permissions error in
pl: Błąd zmiany uprawnień dla

en: Could not create trash info file
pl: Nie można utworzyć pliku trash info

en: Could not remove the trash info file
pl: Nie można usunąć pliku trash info

en: Cannot move items
pl: Nie można przenieść elementów

en: origin and destination folders are the same
pl: Folder źródłowy i docelowy są takie same

en: There is no space to download
pl: Brak miejsca aby pobrać plik

en: net tool not found, check samba installation
pl: nie znaleziono narzędzia sieciowego, sprawdź instalację samby

en: cannot write in
pl: nie można zapisać w
