ubuntu-filemanager-app - en to br translation catalogue (91 entries)

en: File Manager
br: Merer restroù

en: Extract archive
br: Eztennañ an diell

en: Cancel
br: Nullañ

en: Delete
br: Diverkañ

en: Clear clipboard
br: Goulloiñ ar golver

en: Copy
br: Eilañ

en: Cut
br: Troc'hañ

en: Go To
br: Mont da

en: Places
br: Plasoù

en: Properties
br: Perzhioù

en: Rename
br: Adenvel

en: Select
br: Diuzañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Close this tab
br: Serriñ an ivinell-mañ

en: Open in a new tab
br: Digeriñ en un ivinell nevez

en: Authentication required
br: Dilesadur rekis

en: Authentication failed
br: C'hwitet eo an dilesadur

en: Open with
br: Digeriñ gant

en: Extract Archive
br: Eztennañ an diell

en: Are you sure you want to extract '%1' here?
br: Ha sur oc'h e fell deoc'h eztennañ "%1" amañ ?

en: Are you sure you want to permanently delete '%1'?
br: Ha sur oc'h e fell deoc'h diverkañ '%1' da vat ?

en: Deleting files
br: O tiverkañ restroù

en: Enter a new name
br: Lakaat un anv nevez

en: Create file
br: Krouiñ ur restr

en: Extracting archive '%1'
br: Oc'h eztennañ an diell "%1"

en: OK
br: Mat eo

en: Extracting failed
br: Eztennadur c'hwitet

en: Extracting the archive '%1' failed.
br: C'hwitet eo eztennadur an diell "%1"

en: Choose action
br: Dibab un ober

en: For file: %1
br: Evit ar restr : %1

en: Open
br: Digeriñ

en: Operation in progress
br: Oberiadenn grog

en: File operation
br: Oberiadenn restr

en: User
br: Implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Save password
br: Enrollañ ar ger-tremen

en: Ok
br: Mat eo

en: Archive file
br: Restr diell

en: Do you want to extract the archive here?
br: Ha fellout a ra deoc'h diwaskañ an diell amañ ?

en: Open with another app
br: Digoret gant un arload all

en: Readable
br: A c'haller lenn

en: Writable
br: A c'haller cheñch

en: Executable
br: Erounadus

en: Modified:
br: Kemmet :

en: Accessed:
br: Diwezhañ :

en: Permissions:
br: Aotreoù :

en: No files
br: Restr ebet

en: File operation error
br: Fazi oc'h ober gant restroù

en: Show Hidden Files
br: Diskouez ar restroù kuzhet

en: View As
br: Gwelet evel

en: List
br: Roll

en: Icons
br: Arlunioù

en: Sort By
br: Renkañ dre

en: Name
br: Anv

en: Date
br: Deiziad

en: Sort Order
br: Urzh renkañ

en: Folder not accessible
br: Ne c'haller ket mont d'ar renkell

note: TRANSLATORS: this refers to a folder name
en: Can not access %1
br: Ne c'haller ket mont da %1

en: Could not rename
br: N'eus ket bet gallet adenvel

en: Unknown
br: Dianav

en: path or url may not exist or cannot be read
br: marteze n'eus ket eus an hent pe eus ar chomlec'h, pe ne c'hallont ket bezañ lennet

en: Rename error
br: Fazi adenvel

en: Error creating new folder
br: Fazi o krouiñ ur renkell nevez

en: items
br: elfennoù

en: File or Directory does not exist
br: N'eus ket eus ar restr pe eus ar c'havlec'h

en:  does not exist
br:  n'eus ket anezhañ / anezhi

en: Cannot access File or Directory
br: Ne c'haller ket mont d'ar restr pe d'ar c'havlec'h

en:  it needs Authentication
br:  ret eo bezañ anavezet

en: Cannot copy/move items
br: Ne c'haller ket eilañ pe dilec'hiañ an elfennoù

en: no write permission on folder
br: n'eur ket aotreet da skrivañ er renkell

en: Could not remove the item
br: N'eus ket bet gallet lemel an elfenn

en: Could not find a suitable name to backup
br: N'eus ket bet gallet kavout un anv dereat evit an adtapout

en: Could not create the directory
br: N'eus ket bet gallet krouiñ ar c'havlec'h

en: Could not create link to
br: N'eus ket bet gallet krouiñ ul liamm war-zu

en: Could not set permissions to dir
br: N'eus ket bet gallet lakaat an aotreoù d'ar c'havlec'h

en: Could not open file
br: N'eus ket bet gallet digeriñ ar restr

en: There is no space to copy
br: N'eus ket plas a-walc'h evit eilañ

en: Could not create file
br: N'eus ket bet gallet krouiñ ar restr

en: Could not remove the directory/file
br: N'eus ket bet gallet lemel ar c'havlec'h/restr

en: Could not move the directory/file
br: N'eus ket bet gallet dilec'hiañ ar c'havlec'h/restr

en: Write error in
br: Fazi skrivañ e

en: Read error in
br: Kazi lenn e

en:  Copy
br:  Eilañ

en: Set permissions error in
br: Lakaat an aotreoù fazi e

en: Could not create trash info file
br: N'eus ket bet gallet krouiañ ur restr titouroù brouilhed

en: Could not remove the trash info file
br: N'eus ket bet gallet lemel ar restr titouroù brouilhed

en: Cannot move items
br: Ne c'haller ket dilec'hiañ elfennoù

en: origin and destination folders are the same
br: ar renkelloù loc'hañ hag erruout eo ar memes re

en: There is no space to download
br: N'eus ket plas a-walc'h evit pellgargañ

en: net tool not found, check samba installation
br: n'eo ket bet kavet ar benveg rouedad, gwiriit staliadur samba

en: cannot write in
br: Ne c'haller ket skrivañ e
