ubuntu-filemanager-app - en to cs translation catalogue (162 entries)

en: File Manager
cs: Správce souborů

en: folder;manager;explore;disk;filesystem;
cs: složka;správce;prohledat;disk; souborový systém;

en: Add bookmark
cs: Přidat do oblíbených

en: Extract archive
cs: Rozbalit archiv

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Delete
cs: Smazat

en: Clear clipboard
cs: Vyčistit schránku

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Paste %1 file | Paste %1 files
cs[0]: Vložit %1 soubor
cs[1]: Vložit %1 soubory
cs[2]: Vložit %1 souborů

en: Go back
cs: Zpět

en: Go next
cs: Další

en: Go To
cs: Přejít do

en: New Item
cs: Nová položka

en: Open with...
cs: Otevřít s...

en: Places
cs: Místa

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Search
cs: Hledat

en: Select
cs: Vybrat

en: Deselect all
cs: Zrušit výběr

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Settings
cs: Nastavení

en: Share
cs: Sdílet

en: Add tab
cs: Přidat panel

en: Close this tab
cs: Zavřít tento panel

en: Open in a new tab
cs: Otevřít v novém panelu

en: Open Terminal Here
cs: Otevřít zde terminál

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Authentication required
cs: Požadováno ověření

en: Use your fingerprint to access restricted content
cs: Použijte svůj otisk prstu pro odemknutí obsahu s omezeným přístupem

note: TRANSLATORS: "Touch" here is a verb
en: Touch sensor
cs: Dotykový senzor

en: Use password
cs: Použít heslo

en: Authentication failed!
cs: Ověření selhalo!

en: Please retry
cs: Zkuste to znovu

en: Authentication failed
cs: Ověření selhalo

en: Your passphrase is required to access restricted content
cs: Pro otevření souborů s omezeným přístupem je požadována přístupová fráze

en: Your passcode is required to access restricted content
cs: Pro otevření souborů s omezeným přístupem je vyžadován váš přístupový kód

en: passphrase (default is 0000 if unset)
cs: přístupová fráze (pokud nenastaveno, je přednastaveno 0000)

en: passcode (default is 0000 if unset)
cs: přístupový kód (pokud nenastaven, je přednastaveno 0000)

en: Authentication failed. Please retry
cs: Ověření selhalo. Zkuste znovu

en: Authenticate
cs: Ověřit

en: %1 file | %1 files
cs[0]: %1 soubor
cs[1]: %1 soubory
cs[2]: %1 souborů

en: Folder
cs: Složka

en: Pick
cs: Vybrat

en: Open with
cs: Otevřít s

en: Extract Archive
cs: Rozbalit archiv

en: Are you sure you want to extract '%1' here?
cs: Opravdu chcete rozbalit „%1“ sem?

en: Are you sure you want to permanently delete '%1'?
cs: Opravdu chcete trvale smazat '%1'?

en: these files
cs: tyto soubory

en: Deleting files
cs: Odstraňování souborů

en: Enter a new name
cs: Zadejte nový název

en: Create Item
cs: Vytvořit položku

en: Enter name for new item
cs: Zadejte název pro novou položku

en: Item name
cs: Název položky

en: Create file
cs: Vytvořit soubor

en: Created file '%1'
cs: Byl vytvořen soubor '%1'

en: Create Folder
cs: Vytvořit složku

en: Created folder '%1'
cs: Byla vytvořena složka '%1'

en: Extracting archive '%1'
cs: Rozbaluje se archiv „%1“

en: Extracting failed
cs: Rozbalování se nezdařilo

en: Extracting the archive '%1' failed.
cs: Rozbalování archivu „%1“ se nezdařilo.

en: Choose action
cs: Zvolte akci

en: For file: %1
cs: Pro soubor: %1

en: Open
cs: Otevřít

en: Operation in progress
cs: Probíhá operace

en: File operation
cs: Práce se souborem

en: User
cs: Uživatel

en: Password
cs: Heslo

en: Save password
cs: Uložit heslo

en: Ok
cs: Přijmout

en: Archive file
cs: Soubor s archivem

en: Do you want to extract the archive here?
cs: Chcete archiv rozbalit sem?

en: Open with another app
cs: Otevřít pomocí jiné aplikace

en: Open file
cs: Otevřít soubor

en: What do you want to do with the clicked file?
cs: Co chcete udělat s vybraným souborem?

en: Preview
cs: Náhled

en: successfully saved:
cs: úspěšně uloženo:

en: failed to save:
cs: Nepodařilo se uložit:

en: into: %1
cs: do: %1

en: Warning: Content-Hub does not overwrite existing files. The following were detected:
cs: Varování: Content-Hub nepřepíše existující soubory. Byli zjištěny následující:

en: Import Results
cs: Importovat výsledky

en: Readable
cs: Čitelný

en: Writable
cs: Zapisovatelný

en: Executable
cs: Spustitelný

en: Where:
cs: Kam:

en: Created:
cs: Vytvořeno:

en: Modified:
cs: Změněno:

en: Accessed:
cs: Poslední přístup:

en: Permissions:
cs: Oprávnění:

en: Close
cs: Zavřít

en: Restricted access
cs: Omezený přístup

en: Authentication is required in order to see all the content of this folder.
cs: Pro zobrazení veškerého obsahu této složky je vyžadováno ověření.

en: No files
cs: Žádné soubory

en: This folder is empty.
cs: Tato složka je prázdná.

en: Authentication is required in order to see the content of this folder.
cs: Pro přístup k obsahu složky je vyžadováno ověření.

en: File operation error
cs: Chyba při práci se soubory

en: %1 item selected | %1 items selected
cs[0]: %1 položka vybrána
cs[1]: %1 položky vybrány
cs[2]: %1 položek vybráno

en: Search Results
cs: Výsledky hledání

en: Save here
cs: Uložit sem

en: Select files (%1 selected)
cs: Vybrané soubory (%1 vybraných)

en: %1 item | %1 items
cs[0]: %1 položka
cs[1]: %1 položky
cs[2]: %1 položek

en: Search...
cs: Hledat...

en: File Contents
cs: Obsah souboru

en: Recursive
cs: Rekurzivně

en: Note: Slow in large directories
cs: Poznámka: pomalé ve velkých složkách

en: Show Hidden Files
cs: Zobrazit skryté soubory

en: Default open action
cs: Výchozí akce pro otevření

en: View As
cs: Zobrazit jako

en: List
cs: Seznam

en: Icons
cs: Ikony

en: Grid size
cs: Velikost mřížky

en: List size
cs: Velikost seznamu

en: Sort By
cs: Seřadit podle

en: Name
cs: Název

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Sort Order
cs: Řazení

en: Theme
cs: Téma

en: System
cs: Systém

en: Light
cs: Světlý

en: Dark
cs: Tmavý

en: Full access authentication
cs: Ověření pro úplný přístup

en: Folder not accessible
cs: Složka nedostupná

note: TRANSLATORS: this refers to a folder name
en: Can not access %1
cs: %1 se nedaří otevřít

en: Could not rename
cs: Nedaří se přejmenovat

en: Insufficient permissions, name contains special chars (e.g. '/'), or already exists
cs: Nedostatečná oprávnění, název obsahuje zvláštní znaky (např. „/“), anebo už existuje

en: Directories
cs: Složky

en: Files
cs: Soubory

en: Unknown
cs: Neznámo

en: path or url may not exist or cannot be read
cs: popis umístění nebo url adresa nejspíš neexistuje nebo se nedaří číst

en: Rename error
cs: Chyba při změně názvu

en: Error creating new folder
cs: Chyba při vytváření nové složky

en: Touch file error
cs: … chyba souboru

en: items
cs: položky

en: File or Directory does not exist
cs: Soubor nebo složka neexistuje

en:  does not exist
cs:  neexistuje

en: Cannot access File or Directory
cs: Nedaří se získat přístup k souboru nebo složce

en:  it needs Authentication
cs:  požadováno ověření

en: Cannot copy/move items
cs: Položky se nedaří kopírovat/přesouvat

en: no write permission on folder
cs: Chybí oprávnění k zápisu do složky

en: Could not remove the item
cs: Položku se nedaří odstranit

en: Could not find a suitable name to backup
cs: Nedaří se nalézt vhodný název pro zálohu

en: Could not create the directory
cs: Složku se nedaří vytvořit

en: Could not create link to
cs: Nedaří se vytvořit odkaz na

en: Could not set permissions to dir
cs: Nedaří se nastavit práva na složce

en: Could not open file
cs: Soubor se nedaří otevřít

en: There is no space to copy
cs: Není k dispozici volné místo, do kterého zkopírovat

en: Could not create file
cs: Soubor se nedaří vytvořit

en: Could not remove the directory/file
cs: složku/soubor se nedaří odstranit

en: Could not move the directory/file
cs: složku/soubor se nedaří přesunout

en: Write error in
cs: Chyba zápisu do

en: Read error in
cs: Chyba čtení v

en:  Copy
cs:  Kopírování

en: Set permissions error in
cs: Chyba při nastavovaní oprávnění v

en: Could not create trash info file
cs: Nedaří se vytvořit soubor s informacemi o odstraněných souborech

en: Could not remove the trash info file
cs: Nedaří se odstranit soubor s informacemi o odstraněných souborech

en: Cannot move items
cs: Položky se nedaří přesunout

en: origin and destination folders are the same
cs: původní a cílová složka je shodná

en: There is no space to download
cs: Není k dispozici volné místo do kterého stahovat

en: net tool not found, check samba installation
cs: správa sítě nenalezena, zkontrolujte instalaci samba

en: cannot write in
cs: nedaří se zapisovat do
