gallery-app - en to az translation catalogue (68 entries)

en: Gallery
az: Qalereya

en: Browse your photographs
az: Şəkillərinizi nəzərdən keçirin

en: Photographs;Pictures;Albums
az: Fotoqraflar;Şəkillər;Albomlar

en: Edit album
az: Alboma düzәliş et

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: İmtina

en: Default
az: Varsayılan

en: Blue
az: Mavi

en: Green
az: Yaşıl

en: Pattern
az: Naxış

en: Red
az: Qırmızı

en: Album
az: Albom

en: Add to album
az: Alboma əlavə et

en: Add new album
az: Yeni albom əlavə et

en: New Photo Album
az: Yeni Foto Albom

en: Subtitle
az: Alt başlıq

en: Camera
az: Kamera

en: Delete album
az: Albomu sil

en: Add to Album
az: Alboma əlavə et

en: Add Photo to Album
az: Alboma şәkil әlavә et.

en: Share
az: Paylaş

en: Add
az: Əlavə et

en: Share to
az: Paylaş

en: Loading…
az: Yüklənir...

en: Albums
az: Albomlar

en: Events
az: Tədbirlər

en: Select
az: Seç

en: Photos
az: Şəkillər

en: Delete a photo
az: Şəkli sil

en: Delete a video
az: Video sil

en: Remove a photo from album
az: Albomdan foto qaldır

en: Remove a video from album
az: Albomdan video qaldır

en: Remove from Album
az: Albomdan Qaldır

en: Remove from Album and Delete
az: Albomdan Qaldır və Sil

en: Edit
az: Redaktə et

en: Edit Photo
az: Fotonu redaktə et

en: Toggle Selection
az: Seçimi Dəyiş

en: Pick
az: Seç

en: Trash;Erase
az: Zibil;Poz

en: Post;Upload;Attach
az: Göndər;Yüklə;Bərkit

en: Undo
az: Qaytar

en: Cancel Action;Backstep
az: Əməliyyatdan imtina et;Geri addım

en: Redo
az: Yenidən Et

en: Reapply;Make Again
az: Yenidən tətbiq et;Yenidən Yarat

en: Auto Enhance
az: Avtomatik Yüksəltmə

en: Adjust the image automatically
az: Şəkli avtomatik sazla

en: Automatically Adjust Photo
az: Avtomatik Foto Sazla

en: Rotate
az: Çevir

en: Turn Clockwise
az: Saat əqrəbi istiqamətində çevir

en: Rotate the image clockwise
az: Şəkili saat əqrəbi istiqamətində döndür

en: Crop
az: Kəs

en: Trim;Cut
az: Nizamla;Kəs

en: Crop the image
az: Şəkli kəs

en: Revert to Original
az: Orijinal halına qaytar

en: Discard Changes
az: Dəyişiklikləri ləğv et

en: Discard all changes
az: Bütün dəyişiklikləri ləğv et

en: Exposure
az: Ekspozisiya

en: Adjust the exposure
az: Ekspozisiyanı sazla

en: Underexposed;Overexposed
az: Ekspozisiya verilməmiş;Ekspozisiya verilmiş

en: Confirm
az: Təsdiqlə

en: Compensation
az: Tarazlıq

en: Color Balance
az: Rəng Tarazlığı

en: Adjust color balance
az: Rəng tarazlığını sazla

en: Saturation;Hue
az: Saturasiya;Ton

en: Brightness
az: Parlaqlıq

en: Contrast
az: Kontrast

en: Saturation
az: Saturasiya

en: Hue
az: Ton
