gallery-app - en to br translation catalogue (72 entries)

en: Gallery
br: Skeudennaoueg

en: Browse your photographs
br: Furchal ho luc'hskeudennoù

en: Photographs;Pictures;Albums
br: Luc'hskeudennoù;Skeudennoù;Albomoù

en: Edit album
br: Aozañ an albom

en: Delete
br: Diverkañ

en: Cancel
br: Nullañ

en: Default
br: Dre ziouer

en: Blue
br: Glas

en: Green
br: Gwer

en: Pattern
br: Patrom

en: Red
br: Ruz

en: Album
br: Albom

en: Add to album
br: Ouzhpennañ d'an albom

en: Add new album
br: Ouzhpennañ un albom nevez

en: New Photo Album
br: Albom luc'hskeudennoù nevez

en: Subtitle
br: Istitl

en: Camera
br: Kamera

en: Delete album
br: Diverkañ an albom

en: Add to Album
br: Ouzhpennañ d'an albom

en: Add Photo to Album
br: Ouzhpennañ ul luc'hskeudenn d'an albom

en: Unable to share
br: Ne c'haller ket rannañ

en: Unable to share photos and videos at the same time
br: Ne c'haller ket rannañ skeudennoù ha videoioù war un dro

en: Ok
br: Mat eo

en: Share
br: Rannañ

en: Add
br: Ouzhpennañ

en: Share to
br: Rannañ gant

en: Loading…
br: O kargañ...

en: Albums
br: Albomoù

en: Events
br: Darvoudoù

en: Select
br: Diuzañ

en: Photos
br: Luc'hskeudennoù

en: Delete a photo
br: Diverkañ ul luc'hskeudenn

en: Delete a video
br: Diverkañ ur video

en: Remove a photo from album
br: Lemel ul luc'hskeudenn diouzh an albom

en: Remove a video from album
br: Lemel ur video eus an albom

en: Remove from Album
br: Lemel diouzh an albom

en: Remove from Album and Delete
br: Lemel diouzh an albom ha diverkañ

en: Edit
br: Aozañ

en: Edit Photo
br: Aozañ al luc'hskeudenn

en: Toggle Selection
br: Eilpennañ an diuzadenn

en: An error has occurred attempting to load media
br: Ur fazi a zo degouezhet pa oad o klask kargañ mediaoù

en: Pick
br: Tapout

en: Trash;Erase
br: Pod-lastez;Diverkañ

en: Post;Upload;Attach
br: Postañ;Ezporzhiañ;Stagañ

en: Undo
br: Dizober

en: Cancel Action;Backstep
br: Nullañ an ober;Distreiñ

en: Redo
br: Adober

en: Reapply;Make Again
br: Adarloañ;Adober

en: Auto Enhance
br: Gwellaat emgefre

en: Adjust the image automatically
br: Keidañ ar skeudenn ent emgefre

en: Automatically Adjust Photo
br: Keidañ al luc'hskeudenn ent emgefre

en: Rotate
br: Treiñ

en: Turn Clockwise
br: Treiñ a-du gant an heol

en: Rotate the image clockwise
br: Treiñ ar skeudenn a-du gant an heol

en: Crop
br: Adsterniañ

en: Trim;Cut
br: Krennañ;Troc'hañ

en: Crop the image
br: Adsterniañ ar skeudenn

en: Revert to Original
br: Distreiñ d'ar stumm orin

en: Discard Changes
br: Disteurel ar c'hemmoù

en: Discard all changes
br: Disteurel an holl gemmoù

en: Exposure
br: Louc'hañ

en: Adjust the exposure
br: Reizhañ al louc'hañ

en: Underexposed;Overexposed
br: Islouc'het;Uslouc'het

en: Confirm
br: Kadarnaat

en: Compensation
br: Kempouezañ

en: Color Balance
br: Mentel al livioù

en: Adjust color balance
br: Keidañ mentel al livioù

en: Saturation;Hue
br: Peurvec'h;Livad

en: Brightness
br: Skedusted

en: Contrast
br: Dargemm

en: Saturation
br: Peurvec'h

en: Hue
br: Livad
