gallery-app - en to ca translation catalogue (86 entries)

en: Gallery
ca: Galeria

en: Browse your photographs
ca: Navegueu per les vostres fotografies

en: Photographs;Pictures;Albums
ca: fotos;fotografies;àlbums

en: Edit album
ca: Edita l'àlbum

en: Delete
ca: Elimina

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Default
ca: Per defecte

en: Blue
ca: Blau

en: Green
ca: Verd

en: Pattern
ca: Patró

en: Red
ca: Vermell

en: Album
ca: Àlbum

en: Add to album
ca: Afegeix a l'àlbum

en: Add new album
ca: Afegeix un àlbum nou

en: New Photo Album
ca: Nou àlbum de fotografies

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Camera
ca: Càmera

en: Delete album
ca: Suprimeix l'àlbum

en: Delete album AND contents
ca: Suprimeix l'àlbum i els seu contingut

en: Add to Album
ca: Afegeix a l'àlbum

en: Add Photo to Album
ca: Afegeix la fotografia a l'àlbum

en: Unable to share
ca: No es pot compartir

en: Unable to share photos and videos at the same time
ca: No es poden compartir fotos i vídeos a l'hora

en: Ok
ca: D'acord

en: Delete %1 photo | Delete %1 photos
ca[0]: Suprimeix %1 fotografia
ca[1]: Suprimeix %1 fotografies

en: Delete %1 video | Delete %1 videos
ca[0]: Suprimeix %1 vídeo
ca[1]: Suprimeix %1 vídeos

en: Delete %1 media file | Delete %1 media files
ca[0]: Suprimeix %1 fitxer
ca[1]: Suprimeix %1 fitxers

en: Share
ca: Comparteix

en: Add
ca: Afegeix

en: Share to
ca: Comparteix a

en: Loading…
ca: S'està carregant…

en: Albums
ca: Àlbums

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Select
ca: Selecciona

en: Photos
ca: Fotografies

en: Delete a photo
ca: Suprimeix una foto

en: Delete a video
ca: Suprimeix un vídeo

en: Remove a photo from album
ca: Suprimeix una foto de l'àlbum

en: Remove a video from album
ca: Suprimeix un vídeo de l'àlbum

en: Remove from Album
ca: Suprimeix de l'àlbum

en: Remove from Album and Delete
ca: Suprimeix de l'àlbum i del dispositiu

en: Edit
ca: Edita

en: Info
ca: Informació

en: Media type:
ca: Tipus de suport:

en: photo
ca: Fotografies

en: video
ca: vídeo

en: Media name:
ca: Nom del suport:

en: Date:
ca: Data:

en: Time:
ca: Hora:

en: ok
ca: d'acord

en: Edit Photo
ca: Edita la fotografia

en: Toggle Selection
ca: Commuta la selecció

en: An error has occurred attempting to load media
ca: S'ha produït ur error quan es carregava el recurs multimèdia

en: Grid Size
ca: Mida de la graella

en: Select the grid size in gu units between 8 and 20 (default is 12)
ca: Seleccioneu la mida de la graella en gus, entre 8 i 20 (12 per fer decte)

en: Finished
ca: Fet

en: Pick
ca: Trieu

en: Trash;Erase
ca: Paperera;Esborra;Suprimeix

en: Post;Upload;Attach
ca: Publica;Puja;Adjunta

en: Undo
ca: Desfés

en: Cancel Action;Backstep
ca: Cancel·la l'acció;Torna enrere

en: Redo
ca: Refés

en: Reapply;Make Again
ca: Torna a aplicar;Torna-ho a fer

en: Auto Enhance
ca: Millora automàticament

en: Adjust the image automatically
ca: Ajusta la imatge automàticament

en: Automatically Adjust Photo
ca: Ajusta la fotografia automàticament

en: Rotate
ca: Gira

en: Turn Clockwise
ca: Gira en sentit horari

en: Rotate the image clockwise
ca: Gira la imatge en sentit horari

en: Crop
ca: Escapça

en: Trim;Cut
ca: Escapça;Retalla

en: Crop the image
ca: Escapça la imatge

en: Revert to Original
ca: Reverteix a l'original

en: Discard Changes
ca: Descarta els canvis

en: Discard all changes
ca: Descarta tots els canvis

en: Exposure
ca: Exposició

en: Adjust the exposure
ca: Ajusta l'exposició

en: Underexposed;Overexposed
ca: Subexposició;Sobreexposició

en: Confirm
ca: Confirma

en: Compensation
ca: Compensació

en: Color Balance
ca: Balanç de color

en: Adjust color balance
ca: Ajusta el balanç de color

en: Saturation;Hue
ca: Saturació;Matís

en: Brightness
ca: Brillantor

en: Saturation
ca: Saturació

en: Hue
ca: To
