gallery-app - en to el translation catalogue (87 entries)

en: Gallery
el: Συλλογή

en: Browse your photographs
el: Περιηγηθείτε στις φωτογραφίες σας

en: Photographs;Pictures;Albums
el: Φωτογραφίες;Εικόνες;Άλμπουμ

en: Edit album
el: Επεξεργασία άλμπουμ

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: Blue
el: Μπλε

en: Green
el: Πράσινο

en: Pattern
el: Μοτίβο

en: Red
el: Κόκκινο

en: Album
el: Άλμπουμ

en: Add to album
el: Προσθήκη στο άλμπουμ

en: Add new album
el: Προσθήκη νέου άλμπουμ

en: New Photo Album
el: Νέο άλμπουμ φωτογραφιών

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Camera
el: Κάμερα

en: Delete album
el: Διαγραφή άλμπουμ

en: Delete album AND contents
el: Διαγραφή άλμπουμ ΚΑΙ περιεχομένων

en: Add to Album
el: Προσθήκη στο άλμπουμ

en: Add Photo to Album
el: Προσθήκη φωτογραφίας στο άλμπουμ

en: Unable to share
el: Αδύνατη η κοινοποίηση

en: Unable to share photos and videos at the same time
el: Αδύνατη η κοινοποίηση φωτογραφιών και βίντεο την ίδια στιγμή

en: Ok
el: Εντάξει

en: Delete %1 photo | Delete %1 photos
el[0]: Διαγραφή %1 φωτογραφίας
el[1]: Διαγραφή %1 φωτογραφιών

en: Delete %1 video | Delete %1 videos
el[0]: Διαγραφή %1 βίντεο
el[1]: Διαγραφή %1 βίντεο

en: Delete %1 media file | Delete %1 media files
el[0]: Διαγραφή %1 αρχείου μέσου
el[1]: Διαγραφή %1 αρχείων μέσου

en: Share
el: Διαμοιρασμός

en: Add
el: Προσθήκη

en: Share to
el: Διαμοιρασμός με

en: Loading…
el: Γίνεται φόρτωση…

en: Albums
el: Άλμπουμ

en: Events
el: Γεγονότα

en: Select
el: Επιλογή

en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: Delete a photo
el: Διαγραφή φωτογραφίας

en: Delete a video
el: Διαγραφή βίντεο

en: Remove a photo from album
el: Αφαίρεση φωτογραφίας από το άλμπουμ

en: Remove a video from album
el: Αφαίρεση βίντεο από άλμπουμ

en: Remove from Album
el: Αφαίρεση από το άλμπουμ

en: Remove from Album and Delete
el: Αφαίρεση από το άλμπουμ και διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Media type:
el: Τύπος μέσου:

en: photo
el: φωτογραφία

en: video
el: βίντεο

en: Media name:
el: Όνομα μέσου:

en: Date:
el: Ημερομηνία:

en: Time:
el: Ώρα:

en: ok
el: OK

en: Edit Photo
el: Επεξεργασία φωτογραφίας

en: Toggle Selection
el: Εναλλαγή επιλογής

en: An error has occurred attempting to load media
el: Ένα σφάλμα συνέβη κατά την προσπάθεια φόρτωσης μέσων

en: Grid Size
el: Μέγεθος πλέγματος

en: Select the grid size in gu units between 8 and 20 (default is 12)
el: Επιλέξτε το μέγεθος πλέγματος σε μονάδες gu μεταξύ 8 και 20 (η προεπιλογή είναι 12)

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Pick
el: Επιλογή

en: Trash;Erase
el: Κάδος;Διαγραφή

en: Post;Upload;Attach
el: Δημοσίευση;Μεταφόρτωση;Επισύναψη

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Cancel Action;Backstep
el: Ακύρωση ενέργειας;Επιστροφή

en: Redo
el: Επανάληψη

en: Reapply;Make Again
el: Εφαρμόστε ξανά;Επανάληψη

en: Auto Enhance
el: Αυτόματη βελτίωση

en: Adjust the image automatically
el: Αυτόματη προσαρμογή της εικόνας

en: Automatically Adjust Photo
el: Αυτόματη προσαρμογή φωτογραφίας

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: Turn Clockwise
el: Δεξιόστροφα

en: Rotate the image clockwise
el: Περιστροφή της εικόνας δεξιόστροφα

en: Crop
el: Περικοπή

en: Trim;Cut
el: Περικοπή;Αποκοπή

en: Crop the image
el: Περικοπή της εικόνας

en: Revert to Original
el: Επαναφορά στην αρχική

en: Discard Changes
el: Απόρριψη αλλαγών

en: Discard all changes
el: Απόρριψη όλων των αλλαγών

en: Exposure
el: Έκθεση

en: Adjust the exposure
el: Προσαρμογή έκθεσης

en: Underexposed;Overexposed
el: Υποέκθεση;Υπερέκθεση

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Compensation
el: Αντιστάθμιση

en: Color Balance
el: Ισορροπία χρωμάτων

en: Adjust color balance
el: Ρύθμιση ισορροπίας χρωμάτων

en: Saturation;Hue
el: Κορεσμός;Απόχρωση

en: Brightness
el: Φωτεινότητα

en: Contrast
el: Αντίθεση

en: Saturation
el: Κορεσμός

en: Hue
el: Απόχρωση
