gallery-app - en to fa translation catalogue (87 entries)

en: Gallery
fa: گالری

en: Browse your photographs
fa: عکس‌هایتان را مرور کنید

en: Photographs;Pictures;Albums
fa: عکس‌ها;عکس;آلبوم‌ها

en: Edit album
fa: ویرایش آلبوم

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Default
fa: پیش‌گزیده

en: Blue
fa: آبی

en: Green
fa: سبز

en: Pattern
fa: الگو

en: Red
fa: قرمز

en: Album
fa: آلبوم

en: Add to album
fa: افزودن به آلبوم

en: Add new album
fa: افزودن آلبوم جدید

en: New Photo Album
fa: آلبوم عکس جدید

en: Subtitle
fa: زیرنویس

en: Camera
fa: دوربین

en: Delete album
fa: حذف آلبوم

en: Delete album AND contents
fa: حذف آلبوم به همراه محتویات

en: Add to Album
fa: افزودن به آلبوم

en: Add Photo to Album
fa: افزودن عکس به آلبوم

en: Unable to share
fa: اشتراک گذاری امکان پذیر نیست

en: Unable to share photos and videos at the same time
fa: به اشتراک گذاشتن عکس ها و فیلم ها به طور همزمان امکان پذیر نیست

en: Ok
fa: قبول

en: Delete %1 photo | Delete %1 photos
fa[0]: حذف %1 عکس
fa[1]: حذف %1 عکس

en: Delete %1 video | Delete %1 videos
fa[0]: حذف %1 ویدیو
fa[1]: حذف %1 ویدیو

en: Delete %1 media file | Delete %1 media files
fa[0]: حذف %1 رسانه
fa[1]: حذف %1 رسانه

en: Share
fa: به‌اشتراک گذاری

en: Add
fa: افزودن

en: Share to
fa: اشتراک گذاری به

en: Loading…
fa: درحال بارکردن…

en: Albums
fa: آلبوم‌ها

en: Events
fa: رویدادها

en: Select
fa: گزینش

en: Photos
fa: عکس‌ها

en: Delete a photo
fa: حذف یک عکس

en: Delete a video
fa: حذف یک ویدیو

en: Remove a photo from album
fa: برداشتن یک عکس از آلبوم

en: Remove a video from album
fa: برداشتن یک ویدیو از آلبوم

en: Remove from Album
fa: برداشتن از آلبوم

en: Remove from Album and Delete
fa: برداشتن از آلبوم و حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Info
fa: جزئیات

en: Media type:
fa: نوع رسانه:.

en: photo
fa: عکی

en: video
fa: ویدیو

en: Media name:
fa: نام رسانه:

en: Date:
fa: تاریخ:

en: Time:
fa: زمان:

en: ok
fa: قبول

en: Edit Photo
fa: ویرایش عکس

en: Toggle Selection
fa: تغییر وضعیت دسته

en: An error has occurred attempting to load media
fa: هنام تلاش برای بار کردن رسانه، خطایی رخ داد

en: Grid Size
fa: اندازه شبکه

en: Select the grid size in gu units between 8 and 20 (default is 12)
fa: اندازه شبکه را در واحدهای راهنمایی بین 8 تا 20 انتخاب کنید (پیش فرض 12 است)

en: Finished
fa: تمام شده

en: Pick
fa: انتخاب

en: Trash;Erase
fa: زباله;پاک کردن

en: Post;Upload;Attach
fa: ارسال;بارگذاری;پیوست

en: Undo
fa: بر‌گرداندن

en: Cancel Action;Backstep
fa: انصراف;عقب

en: Redo
fa: انجام دوباره

en: Reapply;Make Again
fa: اعمال مجدّد;ساخت دوباره

en: Auto Enhance
fa: بهبود خودکار

en: Adjust the image automatically
fa: تنظیم عکس به صورت خودکار

en: Automatically Adjust Photo
fa: عکس را به صورت خودکار تنظیم می‌کند

en: Rotate
fa: چرخاندن

en: Turn Clockwise
fa: چرخاندن ساعت‌گرد

en: Rotate the image clockwise
fa: چرخاندن عکس به صورت ساعت‌گرد

en: Crop
fa: بریدن

en: Trim;Cut
fa: برش;بریدن

en: Crop the image
fa: بریدن از تصویر

en: Revert to Original
fa: برگرداندن به تصویر اصلی

en: Discard Changes
fa: دور انداختن تغییرات

en: Discard all changes
fa: صرف‌نطر کردن از همه‌ی تغییرات

en: Exposure
fa: آشکارسازی

en: Adjust the exposure
fa: تنظیم اشکارسازی

en: Underexposed;Overexposed
fa: کم‌نور;پرنور

en: Confirm
fa: تأیید

en: Compensation
fa: جبران

en: Color Balance
fa: توازن رنگ

en: Adjust color balance
fa: تنظیم توازن رنگ

en: Saturation;Hue
fa: اشباع;تن رنگ

en: Brightness
fa: روشنی

en: Contrast
fa: ضدّیت

en: Saturation
fa: اشباع رنگ

en: Hue
fa: تن رنگ
