gallery-app - en to gl translation catalogue (87 entries)

en: Gallery
gl: Galería

en: Browse your photographs
gl: Examine as súas fotos

en: Photographs;Pictures;Albums
gl: Fotos;Imaxes;Álbums

en: Edit album
gl: Editar álbum

en: Delete
gl: Eliminar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Blue
gl: Azul

en: Green
gl: Verde

en: Pattern
gl: Patrón

en: Red
gl: Vermello

en: Album
gl: Álbum

en: Add to album
gl: Engadir a un álbum

en: Add new album
gl: Engadir un álbum novo

en: New Photo Album
gl: Álbum de fotos novo

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Camera
gl: Cámara

en: Delete album
gl: Eliminar álbum

en: Delete album AND contents
gl: Eliminar álbum e contidos

en: Add to Album
gl: Engadir a un álbum

en: Add Photo to Album
gl: Engadir foto a un álbum

en: Unable to share
gl: Non é posíbel compartir

en: Unable to share photos and videos at the same time
gl: Non é posíbel compartir vídeos e imaxes ao mesmo tempo

en: Ok
gl: Aceptar

en: Delete %1 photo | Delete %1 photos
gl[0]: Eliminar %1 foto
gl[1]: Eliminar %1 fotos

en: Delete %1 video | Delete %1 videos
gl[0]: Eliminar %1 vídeo
gl[1]: Eliminar %1 vídeos

en: Delete %1 media file | Delete %1 media files
gl[0]: Eliminar %1 ficheiro multimedia
gl[1]: Eliminar %1 ficheiros multimedia

en: Share
gl: Compartir

en: Add
gl: Engadir

en: Share to
gl: Compartir con

en: Loading…
gl: Cargando…

en: Albums
gl: Álbums

en: Events
gl: Actividades

en: Select
gl: Seleccionar

en: Photos
gl: Fotos

en: Delete a photo
gl: Eliminar foto

en: Delete a video
gl: Eliminar vídeo

en: Remove a photo from album
gl: Retirar unha foto do álbum

en: Remove a video from album
gl: Retirar un vídeo do álbum

en: Remove from Album
gl: Retirar do álbum

en: Remove from Album and Delete
gl: Retirar do álbum e eliminar

en: Edit
gl: Editar

en: Info
gl: Información

en: Media type:
gl: Tipo de medio:

en: photo
gl: foto

en: video
gl: vídeo

en: Media name:
gl: Nome do medio:

en: Date:
gl: Data:

en: Time:
gl: Hora:

en: ok
gl: aceptar

en: Edit Photo
gl: Editar foto

en: Toggle Selection
gl: Inverter selección

en: An error has occurred attempting to load media
gl: Produciuse un erro durante a carga do ficheiro

en: Grid Size
gl: Tamaño da cuadrícula

en: Select the grid size in gu units between 8 and 20 (default is 12)
gl: Seleccione o tamaño da cuadrícula en unidades 'gu' entre 8 e 20 (por defecto é 12)

en: Finished
gl: Rematado

en: Pick
gl: Escoller

en: Trash;Erase
gl: Lixo;Borrar

en: Post;Upload;Attach
gl: Publicar;Enviar;Anexar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Cancel Action;Backstep
gl: Cancelar acción;Atrás

en: Redo
gl: Refacer

en: Reapply;Make Again
gl: Volver aplicar;Facer outra vez

en: Auto Enhance
gl: Realce automático

en: Adjust the image automatically
gl: Axustar a imaxe automaticamente

en: Automatically Adjust Photo
gl: Axustar foto automaticamente

en: Rotate
gl: Rotar

en: Turn Clockwise
gl: Rotar no sentido do reloxo

en: Rotate the image clockwise
gl: Rotar a imaxe no sentido do reloxo

en: Crop
gl: Recortar

en: Trim;Cut
gl: Recortar;Cortar

en: Crop the image
gl: Recortar a imaxe

en: Revert to Original
gl: Reverter ao orixinal

en: Discard Changes
gl: Descartar cambios

en: Discard all changes
gl: Descartar todos os cambios

en: Exposure
gl: Exposición

en: Adjust the exposure
gl: Axustar a exposición

en: Underexposed;Overexposed
gl: Subexposición;Sobreexposición

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Compensation
gl: Compensación

en: Color Balance
gl: Balance da cor

en: Adjust color balance
gl: Axustar o balance da cor

en: Saturation;Hue
gl: Saturación;Matiz

en: Brightness
gl: Brillo

en: Contrast
gl: Contraste

en: Saturation
gl: Saturación

en: Hue
gl: Matiz
