gallery-app - en to km translation catalogue (89 entries)

en: Gallery
km: វិចិត្រសាល

en: Browse your photographs
km: រកមើល​រូបថត​របស់​អ្នក

en: Photographs;Pictures;Albums
km: ការថតរូប;រូបភាព;អាល់ប៊ុម

en: Edit album
km: កែ​អាល់ប៊ុម

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Default
km: បុរេជម្រើស

en: Blue
km: ខៀវ

en: Green
km: បៃតង

en: Pattern
km: លំនាំ

en: Red
km: ក្រហម

en: Album
km: អាល់ប៊ុម

en: Add to album
km: បន្ថែម​ទៅ​អាល់ប៊ុម

en: Add new album
km: បន្ថែម​អាល់ប៊ុម​ថ្មី

en: New Photo Album
km: អាល់ប៊ុមរូបថតថ្មី

en: Subtitle
km: អក្សររត់

en: Camera
km: ម៉ាស៊ីន​ថ​ត

en: Delete album
km: លុប​អាល់ប៊ុម

en: Delete album AND contents
km: លុប​អាល់ប៊ុម និងមាតិកា

en: MMM yyyy
km: ខខខ ឆឆឆឆ

en: dd
km: ថថ

en: Add to Album
km: បន្ថែម​ទៅ​អាល់ប៊ុម

en: Add Photo to Album
km: បន្ថែម​រូបថត​ទៅ​អាល់ប៊ុម

en: Unable to share
km: ពុំអាចចែករំលែក

en: Unable to share photos and videos at the same time
km: ពុំអាចចែករំលែករូបថត និងវីដេអូក្នុងពេលតែមួយបានទេ

en: Ok
km: យល់ព្រម

en: Delete %1 photo | Delete %1 photos
km[0]: លុប %1 ​រូបថត

en: Delete %1 video | Delete %1 videos
km[0]: លុប %1 វីដេអូ

en: Delete %1 media file | Delete %1 media files
km[0]: លុប %1 ឯកសារមេឌៀ

en: Share
km: ចែករំលែក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Share to
km: ចែករំលែកទៅ

en: Loading…
km: កំពុង​ផ្ទុក…

en: Albums
km: អាល់ប៊ុម

en: Events
km: ព្រឹត្តិការណ៍

en: Select
km: ជ្រើស

en: Photos
km: រូបថត

en: Delete a photo
km: លុប​រូបថត

en: Delete a video
km: លុបវីដេអូ

en: Remove a photo from album
km: ដករូបថតចេញពីអាល់ប៊ុម

en: Remove a video from album
km: ដកវីដេអូចេញពីអាល់ប៊ុម

en: Remove from Album
km: ដកចេញពីអាល់ប៊ុម

en: Remove from Album and Delete
km: ដកចេញពីអាល់ប៊ុម ហើយលុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Media type:
km: ប្រភេទមេឌៀ៖

en: photo
km: រូបថត

en: video
km: វីដេអូ

en: Media name:
km: ឈ្មោះមេឌៀ៖

en: Date:
km: កាលបរិច្ឆេទ៖

en: Time:
km: ម៉ោង៖

en: ok
km: យល់ព្រម

en: Edit Photo
km: កែរូបថត

en: Toggle Selection
km: បិទ/បើកជម្រើស

en: An error has occurred attempting to load media
km: កំហុសបានកើតឡើងក្នុងការព្យាយាមផ្ទុកមេឌៀ

en: Grid Size
km: ទំហំក្រឡាចត្រង្គ

en: Select the grid size in gu units between 8 and 20 (default is 12)
km: ជ្រើសទំហំក្រឡាចត្រង្គ ក្នុងឯកតា GU រវាង ៨ និង១០ (បុរេជម្រើសគឺ ១២)

en: Finished
km: បានបញ្ចប់

en: Pick
km: រើស

en: Trash;Erase
km: ធុង​សំរាម;លុប

en: Post;Upload;Attach
km: ប្រកាស;ផ្ទុក​ឡើង;ឯកសារភ្ជាប់

en: Undo
km: មិនធ្វើវិញ

en: Cancel Action;Backstep
km: បោះបង់​សកម្មភាព;ជំហាន​ថយក្រោយ

en: Redo
km: ធ្វើវិញ

en: Reapply;Make Again
km: អនុវត្ត​ឡើង​វិញ;ធ្វើ​ម្ដង​ទៀត

en: Auto Enhance
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Adjust the image automatically
km: កែ​រូបភាព​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Automatically Adjust Photo
km: កែ​រូបថត​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Rotate
km: បង្វិល

en: Turn Clockwise
km: បង្វិល​ច្រាស​ទ្រនិច​នាឡិកា

en: Rotate the image clockwise
km: បង្វិល​រូបភាព​ស្រប​ទ្រនិច​នាឡិកា

en: Crop
km: ច្រឹប

en: Trim;Cut
km: កាត់តម្រឹម;កាត់

en: Crop the image
km: ច្រឹប​រូបភាព

en: Revert to Original
km: ត្រឡប់​ទៅ​​ដូច​ដើម

en: Discard Changes
km: បោះបង់​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ

en: Discard all changes
km: បោះបង់​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ទាំងអស់

en: Exposure
km: បង្ហាញ

en: Adjust the exposure
km: កែ​ការ​បង្ហាញ

en: Underexposed;Overexposed
km: ប៉ះពាល់ស្រាល;ប៉ះពាល់ខ្លាំង

en: Confirm
km: អះអាង

en: Compensation
km: ការ​ប៉ះប៉ូវ

en: Color Balance
km: តុល្យភាព​ពណ៌

en: Adjust color balance
km: កែ​ពណ៌​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Saturation;Hue
km: តិត្ថិភាព;ពណ៌​លាំៗ

en: Brightness
km: ពន្លឺ

en: Contrast
km: កម្រិត​ពណ៌

en: Saturation
km: តិត្ថិភាព

en: Hue
km: ពណ៌​លាំៗ
