gallery-app - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: Gallery
lt: Galerija

en: Edit album
lt: Taisyti albumą

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Album
lt: Albumas

en: Add to album
lt: Pridėti į albumą

en: Add new album
lt: Pridėti naują albumą

en: New Photo Album
lt: Naujas nuotraukų albumas

en: Camera
lt: Kamera

en: Delete album
lt: Ištrinti albumą

en: Delete album AND contents
lt: Ištrinti albumą IR jo turinį

en: MMM yyyy
lt: yyyy MMM

en: Add to Album
lt: Pridėti į albumą

en: Add Photo to Album
lt: Pridėti nuotrauką į albumą

en: Unable to share
lt: Nepavyko bendrinti

en: Ok
lt: Gerai

en: Delete %1 photo | Delete %1 photos
lt[0]: Ištrinti %1 nuotrauką
lt[1]: Ištrinti %1 nuotraukas
lt[2]: Ištrinti %1 nuotraukų

en: Delete %1 video | Delete %1 videos
lt[0]: Ištrinti %1 vaizdo įrašą
lt[1]: Ištrinti %1 vaizdo įrašus
lt[2]: Ištrinti %1 vaizdo įrašų

en: Share
lt: Bendrinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Loading…
lt: Įkeliama…

en: Albums
lt: Albumai

en: Events
lt: Įvykiai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: Delete a photo
lt: Ištrinti nuotrauką

en: Delete a video
lt: Ištrinti vaizdo įrašą

en: Remove a photo from album
lt: Šalinti nuotrauką iš albumo

en: Remove a video from album
lt: Šalinti vaizdo įrašą iš albumo

en: Remove from Album
lt: Šalinti iš albumo

en: Remove from Album and Delete
lt: Šalinti iš albumo ir ištrinti

en: Edit
lt: Taisyti

en: Info
lt: Informacija

en: Information
lt: Informacija

en: photo
lt: nuotrauka

en: video
lt: vaizdo įrašas

en: Date:
lt: Data:

en: Time:
lt: Laikas:

en: ok
lt: Gerai

en: Edit Photo
lt: Redaguoti nuotrauką

en: Grid Size
lt: Tinklelio dydis

en: Finished
lt: Užbaigta

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Redo
lt: Grąžinti

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Turn Clockwise
lt: Pasukti pagal laikrodžio rodyklę

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Discard Changes
lt: Atmesti pakeitimus

en: Discard all changes
lt: Atmesti visus pakeitimus

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Color Balance
lt: Spalvų balansas

en: Brightness
lt: Ryškumas

en: Contrast
lt: Kontrastas

en: Saturation
lt: Grynis

en: Hue
lt: Atspalvis
