gallery-app - en to lv translation catalogue (69 entries)

en: Gallery
lv: Galerija

en: Browse your photographs
lv: Pārlūkojiet savas fotogrāfijas

en: Photographs;Pictures;Albums
lv: Fotogrāfijas;Attēli;Albumi

en: Edit album
lv: Rediģēt albumu

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Blue
lv: Zils

en: Green
lv: Zaļš

en: Pattern
lv: Raksts

en: Red
lv: Sarkans

en: Album
lv: Albums

en: Add to album
lv: Pievienot albumam

en: Add new album
lv: Izveidot jaunu albumu

en: New Photo Album
lv: Jauns foto albums

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Camera
lv: Fotokamera

en: Delete album
lv: Izdzēst albumu

en: MMM yyyy
lv: MMM yyyy.

en: Add to Album
lv: Pievienot albumam

en: Add Photo to Album
lv: Pievienot fotogrāfiju albumam

en: Share
lv: Dalīties

en: Add
lv: Pievienot

en: Share to
lv: Koplietot uz

en: Loading…
lv: Ielādē…

en: Albums
lv: Albumi

en: Events
lv: Notikumi

en: Select
lv: Izvēlieties

en: Photos
lv: Fotogrāfijas

en: Delete a photo
lv: Dzēst fotogrāfiju

en: Delete a video
lv: Dzēst video

en: Remove a photo from album
lv: Izņemt fotogrāfiju no albuma

en: Remove a video from album
lv: Izņemt video no albuma

en: Remove from Album
lv: Izņemt no albuma

en: Remove from Album and Delete
lv: Izņemt no albuma un dzēst

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Photo
lv: Rediģēt fotogrāfiju

en: Toggle Selection
lv: Pārslēgt izvēli

en: Pick
lv: Paņemt

en: Trash;Erase
lv: Miskaste;Izdzēst

en: Post;Upload;Attach
lv: Publicēt;Augšupielādēt;Pievienot

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Cancel Action;Backstep
lv: Atcelt darbību;Atpakaļsolis

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Reapply;Make Again
lv: Atkal pievienot;Veidot atkal

en: Auto Enhance
lv: Automātiska uzlabošana

en: Adjust the image automatically
lv: Pielāgot bildi automātiski

en: Automatically Adjust Photo
lv: Automātiski uzlabot fotoattēlu

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Turn Clockwise
lv: Pagriezt pulksteņrādītāja virzienā

en: Rotate the image clockwise
lv: Pagriezt attēlu pulksteņrādītāja virzienā

en: Crop
lv: Kadrēt

en: Trim;Cut
lv: Apgriezt;Griezt

en: Crop the image
lv: Kadrēt attēlu

en: Revert to Original
lv: Atjaunot uz oriģinālu

en: Discard Changes
lv: Atmest izmaiņas

en: Discard all changes
lv: Atmest visas izmaiņas

en: Exposure
lv: Ekspozīcija

en: Adjust the exposure
lv: Pielāgot ekspozīciju

en: Underexposed;Overexposed
lv: Nepietiekami eksponēts;Pāreksponēts

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Compensation
lv: Kompensācija

en: Color Balance
lv: Krāsu līdzsvars

en: Adjust color balance
lv: Mainīt krāsu līdzsvaru

en: Saturation;Hue
lv: Piesātinājums;Tonis

en: Brightness
lv: Gaišums

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Saturation
lv: Piesātinājums

en: Hue
lv: Tonis
