gallery-app - en to sc translation catalogue (85 entries)

en: Gallery
sc: Galleria

en: Browse your photographs
sc: Isfògia is fotografias

en: Photographs;Pictures;Albums
sc: Fotografias;Immàgines;Albums

en: Edit album
sc: Modìfica album

en: Delete
sc: Cantzella

en: Cancel
sc: Annulla

en: Default
sc: Predefinidu

en: Blue
sc: Biaitu

en: Green
sc: Birde

en: Pattern
sc: Motivu

en: Red
sc: Ruju

en: Add to album
sc: Agiunghe a s'album

en: Add new album
sc: Agiunghe un'album nou

en: New Photo Album
sc: Album de fotografias nou

en: Subtitle
sc: Sutatìtulu

en: Camera
sc: Fotocàmera

en: Delete album
sc: Cantzella s'album

en: Delete album AND contents
sc: Cantzella s'album e is contenutos

en: Add to Album
sc: Agiunghe a s'album

en: Add Photo to Album
sc: Agiunghe sa fotografia a s'album

en: Unable to share
sc: Non faghet a cumpartzire

en: Unable to share photos and videos at the same time
sc: Non faghet a cumpartzire fotografias e vìdeos impares

en: Ok
sc: AB

en: Delete %1 photo | Delete %1 photos
sc[0]: Boles cantzellare %1 fotografia?
sc[1]: Boles cantzellare %1 fotografias?

en: Delete %1 video | Delete %1 videos
sc[0]: Boles cantzellare %1 vìdeu?
sc[1]: Boles cantzellare %1 vìdeos?

en: Delete %1 media file | Delete %1 media files
sc[0]: Boles cantzellare %1 cuntenutu multimediale?
sc[1]: Boles cantzellare %1 cuntenutos multimediales?

en: Share
sc: Cumpartzi

en: Add
sc: Agiunghe

en: Share to
sc: Cumpartzi cun

en: Loading…
sc: Carrighende…

en: Events
sc: Eventos

en: Select
sc: Seletziona

en: Photos
sc: Fotografias

en: Delete a photo
sc: Cantzella una fotografia

en: Delete a video
sc: Cantzella unu vìdeu

en: Remove a photo from album
sc: Boga una fotografia dae s'album

en: Remove a video from album
sc: Boga unu vìdeu dae s'album

en: Remove from Album
sc: Boga dae s'album

en: Remove from Album and Delete
sc: Boga dae s'album e dae su dispositivu

en: Edit
sc: Modìfica

en: Info
sc: Informatziones

en: Media type:
sc: Genia de cuntenutu multimediale:

en: photo
sc: Fotografias

en: video
sc: Vìdeu

en: Media name:
sc: Nòmine de su cuntenutu multimediale:

en: Date:
sc: Data:

en: Time:
sc: Ora:

en: ok
sc: AB

en: Edit Photo
sc: Modìfica sa fotografia

en: Toggle Selection
sc: Cuncàmbia sa seletzione

en: An error has occurred attempting to load media
sc: B'est istada una faddina in su carrigamentu de s'archìviu multimediale

en: Grid Size
sc: Mannària de sa grìllia

en: Select the grid size in gu units between 8 and 20 (default is 12)
sc: Sèbera sa mannària de sa grìllia in unidades gus, intre 8 e 20 (predefinidu: 12)

en: Finished
sc: Fatu

en: Pick
sc: Sèbera

en: Trash;Erase
sc: Àliga;Cantzella

en: Post;Upload;Attach
sc: Pùblica;Càrriga;Agiunghe

en: Undo
sc: Iscontza

en: Cancel Action;Backstep
sc: Annulla s'atzione;Torra in segus

en: Redo
sc: Torra a fàghere

en: Reapply;Make Again
sc: Torra a aplicare;Torra a fàghere

en: Auto Enhance
sc: Megioramentu automàticu

en: Adjust the image automatically
sc: Regulamentu automàticu de s'imàgine

en: Automatically Adjust Photo
sc: Regulamentu automàticu de sa fotografia

en: Rotate
sc: Gira

en: Turn Clockwise
sc: Gira in sensu oràriu

en: Rotate the image clockwise
sc: Gira s'imàgine in sensu oràriu

en: Crop
sc: Sega

en: Trim;Cut
sc: Rafila;Sega

en: Crop the image
sc: Sega s'imàgine

en: Revert to Original
sc: Riprìstina s'originale

en: Discard Changes
sc: Non sarves is modìficas

en: Discard all changes
sc: Non sarves is modìficas

en: Exposure
sc: Espositzione

en: Adjust the exposure
sc: Regulamentu de s'espositzione

en: Underexposed;Overexposed
sc: Sutaespositzione;Subraespositzione

en: Confirm
sc: Cunfirma

en: Compensation
sc: Cumpensatzione

en: Color Balance
sc: Bilantzamentu de su colore

en: Adjust color balance
sc: Acontza su bilantzu de colore

en: Saturation;Hue
sc: Saturatzione;Tonalidade

en: Brightness
sc: Lugore

en: Contrast
sc: Cuntrastu

en: Saturation
sc: Saturatzione

en: Hue
sc: Tonalidade
