gallery-app - en to sk translation catalogue (85 entries)

en: Gallery
sk: Galéria

en: Browse your photographs
sk: Prezerať fotografie

en: Photographs;Pictures;Albums
sk: Fotografie;Obrázky;Albumy

en: Edit album
sk: Upraviť album

en: Delete
sk: Vymazať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Default
sk: Predvolený

en: Blue
sk: Modrá

en: Green
sk: Zelená

en: Pattern
sk: Vzor

en: Red
sk: Červená

en: Add to album
sk: Pridať k albumu

en: Add new album
sk: Pridať nový album

en: New Photo Album
sk: Nový Fotoalbum

en: Subtitle
sk: Titulky

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Delete album
sk: Vymazať album

en: Delete album AND contents
sk: Vymazať album a obsah

en: Add to Album
sk: Pridať k albumu

en: Add Photo to Album
sk: Pridať fotografiu k albumu

en: Unable to share
sk: Nepodarilo sa zdieľať

en: Unable to share photos and videos at the same time
sk: Nedá sa zdieľať naraz aj fotky aj videá

en: Ok
sk: OK

en: Delete %1 photo | Delete %1 photos
sk[0]: Vymazať %1 fotku
sk[1]: Vymazať %1 fotky
sk[2]: Vymazať %1 fotiek

en: Delete %1 video | Delete %1 videos
sk[0]: Vymazať %1 video
sk[1]: Vymazať %1 videá
sk[2]: Vymazať %1 videí

en: Delete %1 media file | Delete %1 media files
sk[0]: Vymazať %1 médium
sk[1]: Vymazať %1 médiá
sk[2]: Vymazať %1 médií

en: Share
sk: Zdieľať

en: Add
sk: Pridať

en: Share to
sk: Zdieľať

en: Loading…
sk: Načítavam…

en: Albums
sk: Albumy

en: Events
sk: Udalosti

en: Select
sk: Vybrať

en: Photos
sk: Fotografie

en: Delete a photo
sk: Vymazať fotografiu

en: Delete a video
sk: Vymazať video

en: Remove a photo from album
sk: Vymazať fotografiu z albumu

en: Remove a video from album
sk: Vymazať video z albumu

en: Remove from Album
sk: Vymazať z albumu

en: Remove from Album and Delete
sk: Vymazať z albumu a odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Info
sk: Informácie

en: Media type:
sk: Typ média:

en: photo
sk: fotografia

en: Media name:
sk: Meno média:

en: Date:
sk: Dátum:

en: Time:
sk: Čas:

en: ok
sk: OK

en: Edit Photo
sk: Upraviť fotografiu

en: Toggle Selection
sk: Výber prepnutím

en: An error has occurred attempting to load media
sk: Došlo k chybe pri pokuse o načítanie média

en: Grid Size
sk: Veľkosť mriežky

en: Select the grid size in gu units between 8 and 20 (default is 12)
sk: Vyberte veľkost mriežky v jednotkách gu medzi 8 a 20 (štandart je 12)

en: Finished
sk: Dokončené

en: Pick
sk: Vybrať

en: Trash;Erase
sk: Kôš;Odstrániť

en: Post;Upload;Attach
sk: Zdielať;Nahrať;Priložiť

en: Undo
sk: Späť

en: Cancel Action;Backstep
sk: Zrušiť akciu;Krok späť

en: Redo
sk: Opakovať

en: Reapply;Make Again
sk: Aplikovať;Znova vykonať

en: Auto Enhance
sk: Auto vylepšenie

en: Adjust the image automatically
sk: Prispôsobiť obrázok automaticky

en: Automatically Adjust Photo
sk: Automatické prispôsobenie fotografie

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Turn Clockwise
sk: Otočiť doprava

en: Rotate the image clockwise
sk: Otočiť obrázok doprava

en: Crop
sk: Orezať

en: Trim;Cut
sk: Upraviť;Orezať

en: Crop the image
sk: Orezať obrázok

en: Revert to Original
sk: Vrátiť do pôvodného stavu

en: Discard Changes
sk: Zahodiť zmeny

en: Discard all changes
sk: Zahodiť všetky zmeny

en: Exposure
sk: Expozícia

en: Adjust the exposure
sk: Prispôsobiť expozíciu

en: Underexposed;Overexposed
sk: Podexponované;Preexponované

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Compensation
sk: Kompenzácia

en: Color Balance
sk: Vyváženie farieb

en: Adjust color balance
sk: Upraviť vyváženie farieb

en: Saturation;Hue
sk: Sýtosť;Odtieň

en: Brightness
sk: Jas

en: Contrast
sk: Kontrast

en: Saturation
sk: Sýtosť

en: Hue
sk: Odtieň
