gallery-app - en to sl translation catalogue (70 entries)

en: Gallery
sl: Galerija

en: Browse your photographs
sl: Brskajte po svojih fotografijah

en: Photographs;Pictures;Albums
sl: Fotografije;Slike;Albumi

en: Edit album
sl: Uredi album

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Default
sl: Privzeto

en: Blue
sl: Modra

en: Green
sl: Zelena

en: Pattern
sl: Vzorec

en: Red
sl: Rdeča

en: Add to album
sl: Dodaj v album

en: Add new album
sl: Dodaj nov album

en: New Photo Album
sl: Nov album s fotografijami

en: Subtitle
sl: Podnapis

en: Camera
sl: Fotoaparat

en: Delete album
sl: Izbriši album

en: Add to Album
sl: Dodaj v album

en: Add Photo to Album
sl: Dodaj fotografijo v album

en: Unable to share
sl: Ni mogoče deliti

en: Unable to share photos and videos at the same time
sl: Ni možno deliti slik in videoposnetkov hkrati

en: Ok
sl: V redu

en: Share
sl: Deli

en: Add
sl: Dodaj

en: Share to
sl: Souporaba z

en: Loading…
sl: Nalaganje ...

en: Albums
sl: Albumi

en: Events
sl: Dogodki

en: Select
sl: Izberi

en: Photos
sl: Fotografije

en: Delete a photo
sl: Izbriši fotografijo

en: Delete a video
sl: Izbriši video

en: Remove a photo from album
sl: Odstrani fotografijo iz albuma

en: Remove a video from album
sl: Odstrani video iz albuma

en: Remove from Album
sl: Odstrani iz albuma

en: Remove from Album and Delete
sl: Odstrani iz albuma in izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit Photo
sl: Uredi fotografijo

en: Toggle Selection
sl: Preklopi izbiro

en: Pick
sl: Izberite

en: Trash;Erase
sl: Smeti;Izbriši

en: Post;Upload;Attach
sl: Objavi;Pošlji;Priloži

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Cancel Action;Backstep
sl: Prekliči dejanje;Korak nazaj

en: Redo
sl: Uveljavi

en: Reapply;Make Again
sl: Ponovno uveljavi;Ponovno ustvari

en: Auto Enhance
sl: Samodejno izboljšaj

en: Adjust the image automatically
sl: Prilagodi sliko samodejno

en: Automatically Adjust Photo
sl: Samodejno prilagodi fotografijo

en: Rotate
sl: Zavrti

en: Turn Clockwise
sl: Obrni v smeri urinega kazalca

en: Rotate the image clockwise
sl: Zavrti sliko v smeri urinega kazalca

en: Crop
sl: Obreži

en: Trim;Cut
sl: Obreži;Izreži

en: Crop the image
sl: Obreži sliko

en: Revert to Original
sl: Povrni na izvirnik

en: Discard Changes
sl: Zavrzi spremembe

en: Discard all changes
sl: Zavrzi vse spremembe

en: Exposure
sl: Osvetlitev

en: Adjust the exposure
sl: Prilagodi osvetlitev

en: Underexposed;Overexposed
sl: Premalo osvetljeno;Preveč osvetljeno

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Compensation
sl: Kompenzacija

en: Color Balance
sl: Barvna uravnoteženost

en: Adjust color balance
sl: Prilagodi barvno uravnoteženost

en: Saturation;Hue
sl: Nasičenost;Obarvanost

en: Brightness
sl: Svetlost

en: Contrast
sl: Kontrast

en: Saturation
sl: Nasičenost

en: Hue
sl: Obarvanost
