gallery-app - en to sr translation catalogue (72 entries)

en: Gallery
sr: Галерија

en: Browse your photographs
sr: Разгледајте ваше фотографије

en: Photographs;Pictures;Albums
sr: Фотографије;Слике;Албуми

en: Edit album
sr: Уреди албум

en: Delete
sr: Обриши

en: Cancel
sr: Откажи

en: Default
sr: Подразумевана

en: Blue
sr: Плава

en: Green
sr: Зелена

en: Pattern
sr: Образац

en: Red
sr: Црвена

en: Album
sr: Албум

en: Add to album
sr: Додај у албум

en: Add new album
sr: Додај нови албум

en: New Photo Album
sr: Нови албум слика

en: Subtitle
sr: Поднаслов

en: Camera
sr: Камера

en: Delete album
sr: Обриши албум

en: Add to Album
sr: Додај у албум

en: Add Photo to Album
sr: Додај фотографију у албум

en: Unable to share
sr: Не може да дели

en: Unable to share photos and videos at the same time
sr: Не може истовремено да дели и слике и видео снимке

en: Ok
sr: У реду

en: Share
sr: Подели

en: Add
sr: Додај

en: Share to
sr: Поделите са

en: Loading…
sr: Учитавам…

en: Albums
sr: Албуми

en: Events
sr: Догађаји

en: Select
sr: Изабери

en: Photos
sr: Фотографије

en: Delete a photo
sr: Обриши фотографију

en: Delete a video
sr: Избришите видео запис

en: Remove a photo from album
sr: Уклони слику из албума

en: Remove a video from album
sr: Уклоните видео запис из албума

en: Remove from Album
sr: Уклони из албума

en: Remove from Album and Delete
sr: Уклони из албума и обриши

en: Edit
sr: Уреди

en: Edit Photo
sr: Уреди фотографију

en: Toggle Selection
sr: Промени одабир

en: An error has occurred attempting to load media
sr: Дошло је до грешке при покушају учитавања медија

en: Pick
sr: Изабери

en: Trash;Erase
sr: Баци;Обриши

en: Post;Upload;Attach
sr: Постави;Додај;Приложи

en: Undo
sr: Опозови

en: Cancel Action;Backstep
sr: Откажи акцију;Врати

en: Redo
sr: Понови

en: Reapply;Make Again
sr: Поново примени;Направи опет

en: Auto Enhance
sr: Аутоматско побољшање

en: Adjust the image automatically
sr: Аутоматски побољшај слику

en: Automatically Adjust Photo
sr: Аутоматски побољшај фотографију

en: Rotate
sr: Окрени

en: Turn Clockwise
sr: Окрени у смеру казаљке на часовнику

en: Rotate the image clockwise
sr: Окрени слику у правцу казаљке на часовнику

en: Crop
sr: Опсеци

en: Trim;Cut
sr: Изрежи;Исеци

en: Crop the image
sr: Обрежи слику

en: Revert to Original
sr: Врати на оригинал

en: Discard Changes
sr: Одбаци измене

en: Discard all changes
sr: Одбаци све измене

en: Exposure
sr: Експозиција

en: Adjust the exposure
sr: Прилагоди експозицију

en: Underexposed;Overexposed
sr: Претамно;Пресветло

en: Confirm
sr: Потврди

en: Compensation
sr: Поправка експозиције

en: Color Balance
sr: Равнотежа боја

en: Adjust color balance
sr: Прилагоди равнотежу боја

en: Saturation;Hue
sr: Засићење;Нијанса

en: Brightness
sr: Осветљеност

en: Contrast
sr: Контраст

en: Saturation
sr: Засићење

en: Hue
sr: Нијансе
