gallery-app - en to uk translation catalogue (91 entries)

en: Gallery
uk: Галерея

en: Photo Viewer
uk: Перегляд фотографій

en: Browse your photographs
uk: Перегляд ваших фотографій

en: Photographs;Pictures;Albums
uk: Photographs;Pictures;Albums;фотографії;знімки;альбоми

en: Edit album
uk: Змінити альбом

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Default
uk: Типовий

en: Blue
uk: Синій

en: Green
uk: Зелений

en: Pattern
uk: Текстура

en: Red
uk: Червоний

en: Album
uk: Альбом

en: Add to album
uk: Додати до альбому

en: Add new album
uk: Додати новий альбом

en: New Photo Album
uk: Новий фотоальбом

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Camera
uk: Камера

en: Delete album
uk: Вилучити альбом

en: Delete album AND contents
uk: Видалити альбом та вміст

en: Add to Album
uk: Додати до альбому

en: Add Photo to Album
uk: Додати фотографію до альбому

en: Unable to share
uk: Неможливо поділитися

en: Unable to share photos and videos at the same time
uk: Неможливо одночасно ділитися фотографіями та відео

en: Ok
uk: Добре

en: Delete %1 photo | Delete %1 photos
uk[0]: Видалити %1 знімок
uk[1]: Видалити %1 знімки
uk[2]: Видалити %1 знімків

en: Delete %1 video | Delete %1 videos
uk[0]: Видалити %1 відео
uk[1]: Видалити %1 відео
uk[2]: Видалити %1 відео

en: Delete %1 media file | Delete %1 media files
uk[0]: Видалити %1 медіафайли
uk[1]: Видалити %1 медіафайли
uk[2]: Видалити %1 медіафайли

en: Share
uk: Поділитися

en: Unselect all
uk: Зняти весь вибір

en: Select all
uk: Вибрати все

en: Add
uk: Додати

en: Share to
uk: Поділитися з

en: Loading…
uk: Завантаження…

en: Albums
uk: Альбоми

en: Events
uk: Події

en: Select
uk: Обрати

en: Photos
uk: Фотографії

en: Delete a photo
uk: Вилучити фотографію

en: Delete a video
uk: Вилучити відео

en: Remove a photo from album
uk: Вилучити фотографію з альбому

en: Remove a video from album
uk: Вилучити відео з альбому

en: Remove from Album
uk: Вилучити з альбому

en: Remove from Album and Delete
uk: Вилучити з альбому і витерти

en: Edit
uk: Редагувати

en: Info
uk: Інфо

en: Information
uk: Інформація

en: Media type:
uk: Тип медіа:

en: photo
uk: фото

en: video
uk: відео

en: Media name:
uk: Ім'я медіа:

en: Date:
uk: Дата:

en: Time:
uk: Час:

en: ok
uk: добре

en: Edit Photo
uk: Змінити фото

en: Toggle Selection
uk: Перемкнути позначення

en: An error has occurred attempting to load media
uk: Під час спроби завантаження мультимедійних даних сталася помилка

en: Grid Size
uk: Розмір сітки

en: Select the grid size in gu units between 8 and 20 (default is 12)
uk: Виберіть розмір сітки в одиницях вимірювання від 8 до 20 (за замовчуванням 12)

en: Finished
uk: Завершено

en: Pick
uk: Обрати

en: Trash;Erase
uk: Trash;Erase;смітник;вилучити

en: Post;Upload;Attach
uk: Post;Upload;Attach;допис;поділитися;вивантажити;долучити

en: Undo
uk: Скасувати

en: Cancel Action;Backstep
uk: Cancel Action;Backstep;скасувати;повернути;назад

en: Redo
uk: Повторити

en: Reapply;Make Again
uk: Reapply;Make Again;повторити;знову;застосувати

en: Auto Enhance
uk: Автопокращення

en: Adjust the image automatically
uk: Скоригувати зображення у автоматичному режимі

en: Automatically Adjust Photo
uk: Скоригувати фотографію автоматично

en: Rotate
uk: Обертання

en: Turn Clockwise
uk: Обернути за год. стрілкою

en: Rotate the image clockwise
uk: Обернути за годинниковою стрілкою

en: Crop
uk: Обрізати

en: Trim;Cut
uk: Trim;Cut;обрізати;кадр;кадрувати

en: Crop the image
uk: Обрізати зображення

en: Revert to Original
uk: Повернутися до початкового

en: Discard Changes
uk: Відкинути зміни

en: Discard all changes
uk: Відкинути всі зміни

en: Exposure
uk: Експозиція

en: Adjust the exposure
uk: Скоригувати експозицію

en: Underexposed;Overexposed
uk: Underexposed;Overexposed;недоекспоноване;переекспоноване

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Compensation
uk: Компенсація

en: Color Balance
uk: Баланс кольорів

en: Adjust color balance
uk: Виправити баланс кольорів

en: Saturation;Hue
uk: Saturation;Hue;насиченість;відтінок

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Contrast
uk: Контрастність

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Hue
uk: Відтінок
