gallery-app - en to eu translation catalogue (77 entries)

en: Gallery
eu: Galeria

en: Browse your photographs
eu: Arakatu zure argazkiak

en: Photographs;Pictures;Albums
eu: Argazkiak;Irudiak;Albumak

en: Edit album
eu: Editatu albuma

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Utzi

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Blue
eu: Urdina

en: Green
eu: Berdea

en: Pattern
eu: Eredua

en: Red
eu: Gorria

en: Album
eu: Albuma

en: Add to album
eu: Gehitu albumera

en: Add new album
eu: Gehitu album berria

en: New Photo Album
eu: Argazki-album berria

en: Subtitle
eu: Azpititulua

en: Camera
eu: Kamera

en: Delete album
eu: Ezabatu albuma

en: Delete album AND contents
eu: Ezabatu albuma ETA edukiak

en: Add to Album
eu: Gehitu albumari

en: Add Photo to Album
eu: Gehitu argazkia albumari

en: Unable to share
eu: Ezinezkoa partekatzea

en: Unable to share photos and videos at the same time
eu: Ezinezkoa argazkiak eta bideoak aldi berean partekatzea

en: Ok
eu: Ados

en: Delete %1 photo | Delete %1 photos
eu[0]: Ezabatu %1 argazkia
eu[1]: Ezabatu %1 argazkiak

en: Delete %1 video | Delete %1 videos
eu[0]: Ezabatu %1 bideoa
eu[1]: Ezabatu %1 bideoak

en: Delete %1 media file | Delete %1 media files
eu[0]: Ezabatu %1 media fitxategia
eu[1]: Ezabatu %1 media fitxategiak

en: Share
eu: Partekatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Share to
eu: Partekatu

en: Loading…
eu: Kargatzen…

en: Albums
eu: Albumak

en: Events
eu: Gertaerak

en: Select
eu: Hautatu

en: Photos
eu: Argazkiak

en: Delete a photo
eu: Ezabatu argazki bat

en: Delete a video
eu: Ezabatu bideo bat

en: Remove a photo from album
eu: Kendu argazki bat albumetik

en: Remove a video from album
eu: Kendu bideo bat albumetik

en: Remove from Album
eu: Kendu albumetik

en: Remove from Album and Delete
eu: Kendu albumetik eta ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Info
eu: Informazioa

en: Edit Photo
eu: Editatu argazkia

en: Toggle Selection
eu: Hautatu / desautatu

en: An error has occurred attempting to load media
eu: Akats bat gertatu da edukia kargatzen saiatzean

en: Pick
eu: Aukeratu

en: Trash;Erase
eu: Zakarrontzia;Ezabatu

en: Post;Upload;Attach
eu: Bidali;Igo;Erantsi

en: Undo
eu: Desegin

en: Cancel Action;Backstep
eu: Utzi ekintza;Atzera egin

en: Redo
eu: Berregin

en: Reapply;Make Again
eu: Berriro aplikatu;Berregin

en: Auto Enhance
eu: Automatikoki hobetu

en: Adjust the image automatically
eu: Doitu irudia automatikoki

en: Automatically Adjust Photo
eu: Doitu argazkia automatikoki

en: Rotate
eu: Biratu

en: Turn Clockwise
eu: Biratu erloju-orratzen norantzan

en: Rotate the image clockwise
eu: Biratu irudia erloju-orratzen norantzan

en: Crop
eu: Moztu

en: Trim;Cut
eu: Moztu;Ebaki

en: Crop the image
eu: Moztu irudia

en: Revert to Original
eu: Leheneratu jatorrizkora

en: Discard Changes
eu: Baztertu aldaketak

en: Discard all changes
eu: Baztertu aldaketa guztiak

en: Exposure
eu: Esposizioa

en: Adjust the exposure
eu: Doitu esposizioa

en: Underexposed;Overexposed
eu: Gainesposizioa;Azpiesposizioa

en: Confirm
eu: Berretsi

en: Compensation
eu: Konpentsazioa

en: Color Balance
eu: Kolore-balantzea

en: Adjust color balance
eu: Doitu kolore-balantzea

en: Saturation;Hue
eu: Asetasuna;Ñabardura

en: Brightness
eu: Distira

en: Contrast
eu: Kontrastea

en: Saturation
eu: Asetasuna

en: Hue
eu: Ñabardura
