gallery-app - en to pl translation catalogue (88 entries)

en: Gallery
pl: Galeria

en: Photo Viewer
pl: Przeglądarka obrazów

en: Browse your photographs
pl: Przeglądanie obrazów

en: Photographs;Pictures;Albums
pl: Zdjęcia;Obrazy;Albumy

en: Edit album
pl: Edytuj album

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Default
pl: Domyślne

en: Blue
pl: Niebieski

en: Green
pl: Zielony

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Red
pl: Czerwony

en: Add to album
pl: Dodaj do albumu

en: Add new album
pl: Dodaj nowy album

en: New Photo Album
pl: Nowy album ze zdjęciami

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Camera
pl: Aparat

en: Delete album
pl: Usunięcie albumu

en: Delete album AND contents
pl: Usunięcie albumu i zawartości

en: Add to Album
pl: Dodaj do albumu

en: Add Photo to Album
pl: Dodawanie zdjęć do albumu

en: Unable to share
pl: Nie można udostępnić

en: Unable to share photos and videos at the same time
pl: Nie można udostępnić jednocześnie zdjęć i wideo

en: Ok
pl: OK

en: Delete %1 photo | Delete %1 photos
pl[0]: Usuń %1 zdjęcie
pl[1]: Usuń %1 zdjęcia
pl[2]: Usuń %1 zdjęć

en: Delete %1 video | Delete %1 videos
pl[0]: Usuń %1 film
pl[1]: Usuń %1 filmy
pl[2]: Usuń %1 filmów

en: Delete %1 media file | Delete %1 media files
pl[0]: Usuń %1 plik multimedialny
pl[1]: Usuń %1 pliki multimedialne
pl[2]: Usuń %1 plików multimedialnych

en: Share
pl: Udostępnij

en: Unselect all
pl: Odznacz wszystko

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Add
pl: Dodaj

en: Share to
pl: Udostępnij dla

en: Loading…
pl: Wczytywanie…

en: Albums
pl: Albumy

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Select
pl: Wybierz

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Delete a photo
pl: Usuń zdjęcie

en: Delete a video
pl: Usuń film

en: Remove a photo from album
pl: Usuń zdjęcie z albumu

en: Remove a video from album
pl: Usuń film z albumu

en: Remove from Album
pl: Usuń z albumu

en: Remove from Album and Delete
pl: Usuń z albumu i wykasuj

en: Edit
pl: Modyfikuj

en: Information
pl: Informacje

en: Media type:
pl: Typ danych:

en: photo
pl: zdjęcie

en: video
pl: wideo

en: Media name:
pl: Ścieżka pliku:

en: Date:
pl: Data:

en: Time:
pl: Czas:

en: Edit Photo
pl: Edytuj zdjęcie

en: Toggle Selection
pl: Odwróć zaznaczenie

en: An error has occurred attempting to load media
pl: Wystąpił błąd podczas ładowania materiałów

en: Grid Size
pl: Rozmiar siatki

en: Select the grid size in gu units between 8 and 20 (default is 12)
pl: Wybierz rozmiar siatki między 8 a 20 (domyślnie 12)

en: Finished
pl: Ukończono

en: Pick
pl: Wybierz

en: Trash;Erase
pl: Kosz;Kasuj

en: Post;Upload;Attach
pl: Wyślij;Pobierz;Załącz

en: Undo
pl: Cofnij

en: Cancel Action;Backstep
pl: Anuluj działanie;Cofnij

en: Redo
pl: Ponów

en: Reapply;Make Again
pl: Zatwierdź ponownie;Wykonaj ponownie

en: Auto Enhance
pl: Automatyczna poprawa

en: Adjust the image automatically
pl: Automatyczna korekcja obrazu

en: Automatically Adjust Photo
pl: Automatyczna korekcja zdjęcia

en: Rotate
pl: Obrót

en: Turn Clockwise
pl: Obrót w prawo

en: Rotate the image clockwise
pl: Obrót obrazu zgodnie ze wskazówkami zegara

en: Crop
pl: Przytnij

en: Trim;Cut
pl: Wyostrzenie;Obcięcie

en: Crop the image
pl: Kadrowanie obrazu

en: Revert to Original
pl: Przywróć oryginał

en: Discard Changes
pl: Odrzuć zmiany

en: Discard all changes
pl: Odrzucenie wszystkich zmian

en: Exposure
pl: Ekspozycja

en: Adjust the exposure
pl: Ustawnienie ilości światła

en: Underexposed;Overexposed
pl: Niedoświetlone;Prześwietlone

en: Confirm
pl: Zatwierdź

en: Compensation
pl: Kompensacja

en: Color Balance
pl: Balans kolorów

en: Adjust color balance
pl: Modyfikacja balansu kolorów

en: Saturation;Hue
pl: Nasycenie;Barwa

en: Brightness
pl: Jasność

en: Contrast
pl: Kontrast

en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Hue
pl: Barwa
