lomiri-indicator-network - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Connect
az: Bağlan

en: Cancel
az: İmtina

en: Flight Mode
az: Uçuş Rejimi

en: Other network…
az: Digər şəbəkə...

en: No SIM
az: SIM kart yoxdur

en: SIM Error
az: SIM Xətası

en: SIM Locked
az: SIM Kilidləndi

en: Unregistered
az: Qeydiyyatsız

en: Unknown
az: Naməlum

en: Denied
az: Rədd edildi

en: Searching
az: Axtarılır

en: Offline
az: Oflayn

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
az: Şəbəkə

en: Wi-Fi settings…
az: Wi-Fi tənzimləmələri

en: Enter PUK code
az: PUK kodu daxil edin

en: PIN codes did not match.
az: PIN kodlar eyni deyil.
