lomiri-indicator-network - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Connect
bg: Свързване

en: Wi-Fi
bg: Безжична мрежа

en: Flight Mode
bg: Режим на полет

en: No SIM
bg: Липсва SIM карта

en: SIM Error
bg: Грешка при SIM картата

en: No Signal
bg: Няма сигнал

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
bg: Мрежа

en: Wi-Fi settings…
bg: Настройки на безжичната мрежа…

en: Cellular settings…
bg: Настройки на клетъчна мрежа...
